Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• valory

tag

Sziasztok, van egy kis gondom, nem tudom mennyire jön ez ide, de hátha tud valaki segíteni. A számitógépem rá volt kötve a Pana hifimre, és vettem egy asztali lejátszót, azt is rá akartam, de mivel egy bemenetel van a hifin, ezért vettem RCA elosztót, természetesen a jobb és baloldali bemenetre is. A gond az, hogy ha a számcsi be van kapcsolva, akkor a playa hangja alig halatszik, szinte maximumra kell tegyem a hifit, hogy valami halatszodjon, ahogy kikapcsolom a gépet, egyből megy rendesen a hang (a gépnek rendesen adja le a hangját, így is, úgyis). Namármost ez elég zavaró, mert nincs kedvem elosztó melett is nonstop cserélgetni a kábeleket, nincs erre valami normális megoldás? Vagy egyszerűen felejtsem ezt el és csak az egyiket hagyam a hifimre rákötve? mondjuk ezt nem szeretném, de ha emiatt a 3 "mesterműből" az egyik tönkremehet akkor muszály...

kényelmesebb a biztonsági öv, mint a tolószék!!! "Őszintén szólva, inkább azért kritizáljanak, hogy dominálok, mintsem azért, hogy lassú vagyok." (M.S.)

Hozzászólok Aktív témák