Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabifotos

    senior tag

    A kérdésem elsősorban PapaMacihoz szól mert ő látta a videóimat amiket a mostani cuccommal csináltam...

    Én is gondolkodom, hogy kéne valami jó kis hangkártya a mostani ratyi alaplapi helyett. Mostanában elkezdett jobban recsegni ha effekt van a csatornában vagy ha a proci vagy a vinyó terhelődik. (pedig nem 100 éves konfig)

    Néztem ezt, még elég "tűrhető" az ára: LINK
    Ezekben a videókban hallható, hogy elég zajmentes (sőt, nagyon!!) és jó minőségű: LINK, LINK2 ellentétben a mostani Behringer keverőm rettenetesen nagy alapzajával, plusz az előfoka sem a legjobb szóval elég nagy ugrás lenne egy ilyen. Bár messze nem vagyok olyan szinten mint a csaj, de még gondolkodom, hogy szükségem van e már nekem egyáltalán egy ilyenre. :)
    És mivel ennél a latency nagyon kicsi, real-time ban lehetne effektezni a mikrofon jelét ami segítheti az intonációt. Több a bevezető mint a kérdésem..
    DE!: Ti mit gondoltok a hangkártyáról?
    A mikrofon minősége (a zajon kívül) mennyire javulna egy ilyennel? Vagyis, a mikrofonnak (HSMC001) lehet alapzaja, vagy ez teljesen az előfokon múlik?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák