Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    Hűha, kicsit poros ez a topik, de azért idekérdezek, hátha erre vetődik valaki, aki épp tudja a választ. :)

    Egy nagyon lol és remélhetőleg mérhetetlenül egyszerű kérdésem van, nem kifejezetten hangkártya, de nem sok ötletem van, hol találkozhatott már valaki hasonló problémával. Nem tudom, mi hülyül meg a gépemben (laptop, Acer Travelmate 4230) időnként, de van, amikor egyik pillanatról a másikra a hangerőszabályzó valamelyik csúszkája elkezd magától lecsúszni. Semmi nem segít ilyenkor, felhúzom normális hangerőre, aztán megint lemegy szép lassan, nem tudok hallgatni/nézni rajta semmit. Csak az újraindítás segít... Kis dolog, és tudom, röhejes, de nagyon bosszantó. Valakinek ötlete van esetleg, mi okozza? Előre is köszönöm, ha igen.

    És mivel a fő hangerő megy le így, ezért hiába babrálok én a winampban mondjuk, nem tudok hangot kicsikarni, feltétlenül ezt kell megoldanom. Ha van jobb hely a kérdésnek, szóljatok...

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák