Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diegoam

    csendes tag

    Sziasztok!
    Az lenne a problémám, hogy lefagy a gépem amint valamilyen hangot meg kellene szólaltatnia (pl. játék, mp3)de úgy, hogy csak resettel tudom újraindítani. Pl. játék elindul, de amint jön egy hanghatás pl. focisjátéknál megszólal a bíró sípja, vagy mp3 lejátszásnál egy-két ütem után rögtön lefagy. Hangkártya nincs, az alaplapit használom Realtek AC97 Audio ALC655. A ramot és a videókáryát most cseréltem benne, feltettem az újabb drivereket. A régi Realtek driverrel volt fagyás játék közben, de csak egy bizonyos idő után, volt, hogy 2 percig ment, de aztán újraindítás után akár órákat is. Az új driverrel viszont már a fenti jelenséget produkálja. Ha hardveresen letiltom, akkor semmi gond megy minden, játék stb. csak ugye minden hang nélkül. Hardveres ütközés nincs, úgy egyáltalán nem találtam semmilyen hibát, mégis fagy.
    Konfig: MSI 865PE Neo-2PS, GeiL 2x512 RAM dualban, Leadtek Geforce 7600GT, Intel P4 2,8 MHz, FPS 500 Watt, Samsung 940BW
    Megköszönném ha valaki tudna még valami ötletet, esetleg mit próbáljak még ki, vagy mi lehet a gond?

Új hozzászólás Aktív témák