Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Henker2

    addikt

    Sziasztok Skacok! Óriási a problémám. Van egy Xonar D2 hangkártyám. A PC-vel COAX-szal van/volt összekötve. A driverében is az S/PDIF-re volt állitva egyértelműen.
    Namost! Ezután jöttek a gondok. Egyik haver irt MSN-en, hogy mikrofonozzunk. :W Én meg , mióta kicseréltem a hangkarit egy SB Audigy2 ZS-ről erre a Xonar D2-re, nem használtam mikit. Fogtam, és bedugtam a mikrofon aljzatába a mikit. Ugye jack-es. Amikor bedugtam, az egész gép kifagyott. Újrainditottam. Nem történt semmi. Mikrofon nuku. Kihúztam, újra bedugtam. Megint kifagyott a gép. Újraindit újra, és láss csodát, :W :W :W a hangártya nem található. Gondoltam bezavarodott a driver. Uninstall. Következne a driver újratelepitése, és nem engedi. :O Hangkártya kivesz a foglalatból visszarak. UA. a probléma a WIN alatt. Újratelepitettem a windowst. Annyit elértem vele, hogy a Hangkártya driver-ét fel tudtam telepiteni. De továbbra is csak annyit érzékel a win, hogy audioeszköz van. De mint Xonar, nem ismeri fel a gép. Hiába van fent a driver-e.

    Segitsetek

    Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

Új hozzászólás Aktív témák