Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chapel

    addikt

    Coxer: Jön nagyobb méret amint lesz lehetőségem közelről lőni. :)

    kiskornel: Ezek mind séta közben, éppen arra szálltak jellegű képek. A cinke mögött 3 méterre egy szép havas vaddisznóval szemeztem, de mivel takarásban volt így a madár mellett döntöttem. :)
    Voltam kint vadászlesben, egyenlőre még nem etetnek az erdőben, így csak bele-bele futni néhány őz és vaddisznó csapatba, de semmi, még madarak sem jöttek, így maradtak a séta közbeni képek. Mocsok hideg volt a hóesésben és szélben, eláztam, megfagytam, a gépet törölközőbe csavarva cipeltem.
    Mindennek van előnye, így cserébe másnap már szépen látszottak a friss vadnyomok.

    Ha az új váztól nem is vártam csodát, mivel a szenzort már jól ismerem, a fókuszrendszer viszont frankó és bitang a gyors sorozat. Amit hiányolok az a megszokott touch és kihajtható kijelző, illetve az infrát a szemkagylónál. 650D-n kényelmes funkció volt, hogy ha a szemedhez emeleted kikapcsolt a kijelző, el vissza. Ha ott belefért, itt nem értem miért nem. :F
    A "csodát" új obitól várom majd jövőre, nagyon bizakodó vagyok tamron 150-600 ügyben, meglátjuk.

    Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

Új hozzászólás Aktív témák