Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • blackydan

    senior tag

    válasz G.Ogre #45071 üzenetére

    G.Ogre, LOTR köszi az infót, ma a teremben jött fel ez a tesztoszteronos téma amikor a tulajjal beszélgettem, munka, család stb... aztán rákérdeztem h ugyan mi a fenétől nőttél te ennyit kb két hónap alatt? :D
    Én is tudtam produkálni aránylag jó fejlődést anno tömegnövelő/kreatin/glutamin hármassal, de az ő esetében nagyon durva volt a fejlődés pedig alapból nagyon izmos volt.
    Erre megpendítette a tesztoszteronos dolgot, én kis butus megkérdeztem, hogy melyik gyártó tesztoszteronját szedi biotech stb... nah erre volt nagy mosolygás a teremben (pedig én meg mertem volna esküdni láttam már "legális" tesztoszteron növelő kapszulákat boltban de az is lehet álmodtam...)
    Mindenesetre kiderült ő(k) valami olaj bázisú tesztoszteront szednek heti három ampulla és nagy lesz a fejlődés, beszerzik nekem ha kell stb...
    Hát kicsit elgondolkodtam de közben rájöttem 24 évesen még nem feltétlenül kell szednem mert alapból még jól funkcionál a hormontermelésem (vagyis ezt olvastam anno).
    Szerintük viszont semmi probléma nem lesz belőle, ha szedem az eredmény ugyanúgy látható lesz. Tudják, milyen pályára készülök de a vizsgálatok kapcsán ők is tanácstalanok, abban is heves vita alakult ki lent, hogy mennyi idő alatt ürül ki a szervezetből/ mennyi idő kell normális hormonháztartás visszaállításához.

    Bár az a legtisztább, ha maradok a jó öreg tömegnövelésnél és ráfókuszálok a vasra :)

    Off: az elbizonytalanodásom oka csak a toborzóirodában jött elő, amikor egyik-másik tisztnek megláttam a karját (50-55 simán volt) gondoltam elkél nekem is a plusz :D

Aktív témák