Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Markgx10

    őstag

    válasz fLeSs #1561 üzenetére

    Mindenképp jó, hogy ezeket leírod, én pl mindig figyelemmel ''hallgatom'' az észrevételeid. :R

    Az idegeskedésről. Igaz most lesz egy hete, hogy gipszben vagyok, de annyira belémbeszélték, a gipsz alatt elsorvadnak az izmok meg stb., :D már úgy éreztem legalább 4cm-t csökkent a karom, az imént már nem bírtam tovább idegekkel :DDD és megkértem a barátnőmet, hogy ugyan a kedvemért mérjen már egyet (karban ;] ). 1-2 mm eltéréssel akkora mint a kúra végén volt :F szóval a jövő hétre halasztódott a 4cm összeesés meg az izomsorvadás :D Persze nem álltatom magam, hogy ez így marad, de egyelőre örömteli a dolog. Ezt én is csak úgy leírtam :D

  • LOTR

    addikt

    válasz fLeSs #1561 üzenetére

    amikor elértem az augusztus eleji formám én sem terveztem abbahagyni a diétát, gondoltam ha már eddig elszenvedtem magam, akkor menjünk már 10%tzs alá, csak hát nekem is összejöttek a dolgok, és jobbnak láttam (meg hát nem volt már kedvem semmihez) befejezni a diétát
    ha minden szép és jó, akkor sokkal könnyebb csinálni mindent, júliusban átlag éjfél és 1 között feküdtem, és 7 körül keltem, heti 3-4x1 óra aerob, meg heti 3 súlyzós edzés volt, jövős-menős (azért nem az a tipikus rohangálós) munkát csináltam napközben és alig voltam fáradt
    augusztusra változott pár dolog -negatív irányban-, eredménye, hogy a diéta abbamaradt, aerob szintén (pár hiit-es edzés azért volt az elején), napi 8-10 óra alvás, és mindezek mellett sokat vagyok fáradt
    úgy látszik nálam ennyit számít, hogy milyen az idegállapotom
    szerencse, hogy nem csináltam folyamatosan képeket, így legalább nem tudom, hogy sikerült e még jobban összeszakadnom

    One Ring to rule them all

Aktív témák