Hirdetés

Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz Flow #20998 üzenetére

    Akkor meselek valamit:

    Ugyanaz a Vista, ugyanolyan Scientific Atlanta kabelmodem, ugyanazon verzioju Utorrent kliens, ugyanazon Realtek lan driver.ugyanolyan internetcsomag, sot ugyanaz a privat tracker. A kulonbseg ott direktbe modemre volt kotve a noti.

    Elozo helyen siman jott a torrentrol, ami a csovon kifert (8-900kbyte/sec vagy tobb es a feltoltes is kb 100-150kbyte/seccel ment).

    Most, ugyanolyan seedelovel rendelkezo torrentet toltenek le,de szanalmasan alig 50-100kbyte/tal vanszorog a letoltes, az is ingadozoan, hol lemegy par 10 kbyte-ra,hol visszaall, mig a feltoltesem szanalmas 5-10-15kbyte/secekkel vanszorog.

    Speedtest.net-en a legroszabb meresem dublini szerverre 13/1.3 le/feltoltes volt. Pesti szervert valasztva is siman 10mbit/1mbit korul van. Data.hu-rol flashgettel toltve,de direkt FF letoltesvezerlovel is, 1400-1500kbyte van. A feltoltes is siman jo magyar szerverekre (pl. Iwiw, 3megas kep feltoltes huss, megvan par mp alatt, data.hu-ra webes feluleten feltoltve is 1500kbyte korul megy fel.) Ma reggel mertem egy frisett speedtest.net-en dublint valasztva, 17mbit/1,5mibt jott ki, egy friss, 9/30i baratokkozt reszt elkezdtem tolteni,
    ugyanugy 50-60k-val jott, holott most is 39 seeder van es a tracker oldal szerint a torrent sebessege majd 800kbyte/sec. Raneztem logmeinnel a gepre, lejott a bkozt resz,atlag 58.6kbyte/sec-cel.

    Probaltam friss lan driverrel, legfrissebb Utorrent kliensse. Probaltam a netgearen firmware-t frissiteni (valami qrva regi fw volt rajta). Kabelen, wifin.Mind ugyanaz.

    Van valakinek tippje?

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Aktív témák