Hirdetés

Aktív témák

  • gaara01

    tag

    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem, hogy a Gyazo 3.2.1-es (legfrissebb) verzióján miért nem tudom használni a gif készítési lehetőséget?

    Részletek:

    - Gyazo profilomban 6db kép van összesen. (egyik se mozgó kép)
    - Már több, mint fél éve nem tudom használni a gif felvevő részét. A sima képkivágás megy.
    - 320x240-es és a 10-szer ekkora gif készítésekor se tölti fel.
    - Hosszát is változtattam párszor, de az se segített rajta.
    - Az indítási szekvenciát követően minden úgy megy, ahogy mennie kell. Viszont amikor fel kéne tölteni a fájlt, a töltés végén megáll. 2 óra után se reagál semmit.
    - A galéria ellenőrzése hiábavaló. Nem töltötte fel.
    - 11:45 körül mentem ebédelni, akkor kezdte feltölteni. A képkivágás ideje 14:02 perc. És semmi. A galéria pedig üres.

    Lehetséges, hogy az alaplapi videó kártyám miatt nem működik nekem ez a szolgáltatás? Mielőtt tönkre ment volna a VGA-m, minden jó volt.
    Illetve még az érdekelne, hogy létezik-e más fajta program, ami kijelölés után elkészíti a mozgóképet (úgy mint a Gyazo)? Nem baj, ha gépre ment, és nem egyből netre.

    Fontos lenne valami alternatívát találnom, mert ezt megcsinálni nem fogom tudni. A programot vagy már egy tucatszor letöröltem és feltelepítettem. A maradékfájlokat is letöröltem, de semmi. Mindig ugyanaz az eredmény.

  • Bjørgersson

    félisten

    válasz gaara01 #1 üzenetére

    Személyes bejegyzést írj, azt többen látják majd, s valószínűleg választ is hamarabb fogsz kapni. :)

    As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Aktív témák