Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Zsombe #45842 üzenetére

    Hujujujuj, de erős szavak ezek. Akkor kérem a topiktársakat, hogy meséljék el nekem, mitől nem biztonságos, az emlékeim szerint váráslásakor konkrétan ADAC nyertes gumi az autón :DDD
    Semmit nem forgatok ki, te mész el a kegyetlen radikális irányba. Leírtam, hogy mi a helyzet. Lehet jobb tapadású, "biztonságosabb" abroncsot vásárolni, ugyanennyiért vagy olcsóbban? Lehet. Van értelme? Zero, mondom, én vezetem ezt a kocsit és nem te, ezeken a gumikon is már szakad rólad a víz olyan szitukat kell generálni, hogy a gumi kezdjen sikítani.
    A másik gond, hogy a futásteljesítményt kifelejted a képletből. Az a gumi, amiből 2 garnitúrát kell vennem, amíg ebből egyet, az messze nem ugyanannyiba kerül vagy olcsóbb.

    Én leírtam, elfogadod, elfogadod, nem, nem. Te tudod :B Szerintem kezen állva, tapsolva sz0pná le magát mindenki, ha olyan irgalmatlan közveszélyes gumikon futna a fél ország verdája, mint egy michelin energy saver :DDD

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák