Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vass1024

    tag

    Sziasztok!
    Idáig Ati kártyáim voltak szal nem igazán tudom, hogy Nv oldalon melyik márka mennyire jó. Ezért kérnék egy kis plusz löketet a kari választásához :D . Olvasgattam már a topikot és már tisztult is a kép de inkább kérek vélemény biztos ami biztos.
    A kiszemelt valamilyen 770 gpu-val ellátott darab lenne.
    (az árakat a PCland szponzorálja :DDD )
    Amik tetszenek:

    Gigabyte 770 WindForce - 89k
    Ugy alapjáraton sose voltam Gigabyte párti szal csak ezért nem tetszik, ezzel persze senkit nem akarok megbántani, és néztem teszteket rola elég jol szerepel.. és a javított rev2-esek pöpecül néznek ki.. + taiwani PCB

    MSI 770 TwinFrozr - 94k
    Az msi-t mint márka szeretem de ez TF2 nem szivem csücske, valahogy nem mutat jol a barna KÍNA PCB

    ASUS 770 DirectCU II - 96k
    Az Asus-t szintén szeretem de nagyon berágtam rájuk nerég.. volt egy 7970 dc2-m aminek 3hónap mulva kerepelt a ventilátora.. így érthetően ockodok egy kicsit DC2-től.

    MSI 770 Lightning - 107k
    Nálam ő lenne a befutó HA nem lenne ilyen marha drága.. de végül is ez is bele férne csak olvastam h volt valakinek ebből is hibása ennyi pénzért..

    Igazából nekem az lenne a fontos bitang megbízható legyen mert 1 kicsit hosszabb távra szeretném vásárolni.
    Várom a tippeket köszi előre :R

    Az emberi agy a világ leggyorsabb számítógépe.

Új hozzászólás Aktív témák