Hirdetés

2017. május 27., szombat

(#51) wkrisz válasza gaebriel (#50) üzenetére

wkrisz
(újonc)

Újra online 2016.02.10-ig ! :K

(#52) JNSK

JNSK
(fanatikus tag)

Nekem kicsit szerényebb az első próbálkozásom a ShareFactoryval mint Deav-é. Snip-nek ajánlom szeretettel, meg mindenki másnak aki szereti :D
STUNT JET
Ha itt nem tudjátok megnézni, akkor felteszem jútúbra is :D

Huawei P9, PSN: JNSK88

(#53) gaebriel

gaebriel
(tag)

A motoros felvonulás új időpontja:

2015.02.17. 20:00

Gyertek! ;)

[ Szerkesztve ]

PSN: Gaeb_HU // GTA Online HOCC Crew PS4 Admin // hocc.ps4@gmail.com // gtahoc.net // facebook.com/gtahoc // facebook.com/groups/hocc.ps4

(#54) gaebriel válasza JNSK (#52) üzenetére

gaebriel
(tag)

Ez kurva jó lett!! :DDD Tedd már fel youtubera is, mert akkor ki tudom rakni facebook oldalra!

PSN: Gaeb_HU // GTA Online HOCC Crew PS4 Admin // hocc.ps4@gmail.com // gtahoc.net // facebook.com/gtahoc // facebook.com/groups/hocc.ps4

(#55) gaebriel

gaebriel
(tag)

[ Szerkesztve ]

(#56) gaebriel

gaebriel
(tag)

Ne feledjétek, ma este 8tól motoros buli! :)

(#57) JNSK válasza gaebriel (#56) üzenetére

JNSK
(fanatikus tag)

Mar melegitem a bordzsekit.... :D vagy valami ilyesmi

Huawei P9, PSN: JNSK88

(#58) gaebriel

gaebriel
(tag)

Köszi mindenkinek, aki tegnap ott volt, szerintem ez a buli is jól sikerült. :K

Akinek van képe, videója, az küldje át nekem mailben! Köszi!

(#59) Gebriel

Gebriel
(PH! kedvence)

Üdv!

Meg van itt valakinek a digitálisan a GTA V? :)

(#60) Gebriel válasza Gebriel (#59) üzenetére

Gebriel
(PH! kedvence)

Senki :F

(#61) gaebriel válasza Gebriel (#60) üzenetére

gaebriel
(tag)

Nekem lemezes van, de ha vkinek megvan digitben, biztos szólt volna. Egyébként miért kérded?

(#62) Gebriel válasza gaebriel (#61) üzenetére

Gebriel
(PH! kedvence)

Meg vettem volna egy letöltést. ;)

[ Szerkesztve ]

(#63) gaebriel

gaebriel
(tag)

[ Szerkesztve ]

(#64) gaebriel

gaebriel
(tag)

HOCC PS4 Vice Night by Horec

Köszönet Horecnek a videóért!

:))

(#65) debiadam

debiadam
(újonc)

Sziasztok!

Jövő héten valtok PS3-rol PS4-re és azt szeretném kérdezni,hogy tényleg problémás a karakter átvitel online?
Olvastam olyat,hogy a járműveket nem viszi át...ez a problema meg el vagy mar kikuszoboltek?

Köszi
Á.

(#66) gaebriel válasza debiadam (#65) üzenetére

gaebriel
(tag)

Ezt nem tudom sajnos.

(#67) gaebriel

gaebriel
(tag)

Minden kedves tag figyelmébe!

AZ első számú közösségi fórumunk egy zárt facebook csoport: facebook.com/groups/hocc.ps4

Hírekről, eseményekről, rendezvényekről elsősorban itt számolunk be. Érdemes csatlakozni, jövőhéten indul az első golf bajnokságunk. :)

(#68) Garada válasza gaebriel (#67) üzenetére

Garada
(őstag)

Mennyi most a létszám?
Jól hangzik ez az egész a posztokból ítélve, én is szívesen csatlakoznék. :)

If life gives you lemons, make lemonade!

(#69) gaebriel válasza Garada (#68) üzenetére

gaebriel
(tag)

Hát akkor gyere. :)

HOCC

(#70) Gebriel

Gebriel
(PH! kedvence)

Nincs itt nagyon mozgás úgy látom. :(

(#71) sabefa

sabefa
(újonc)

Sziasztok!
Új vagyok még, elvileg a tagságomhoz még játszanom kell egy adminnal:)
De bármikor bárkivel szívesen játszom, mikor időm és 4 éves kislányom engedi.
Nem vagyok túl pró játékos, inkább csak szeretek kicsit kikapcsolódni.
Psn-nevem: sabefa

(#72) Gebriel válasza sabefa (#71) üzenetére

Gebriel
(PH! kedvence)

Sajnos elég kihalt a topic.. Itt hamarabb találsz partnereket.

Illetve felvehetsz engem is, nálam is tényező a gyerkőc tehát teljesen átérzem az időbeosztást. :D

(#73) sabefa

sabefa
(újonc)

Köszönöm!
Felveszlek:)

(#74) cefrus

cefrus
(újonc)

Üdvözlök mindenki új vagyok a nevem cefrus (PSN:racz-gergo) szeretnék részese lenni egy jó magyar csapatnak, még viszonylag alacsony szintű vagyok de nem vagyok ügyetlen annyira. Van headsetem és relative sok szabadidőm estefele de ráérekk korábban is ha szükséges, akit érdekel jelöljön barátnak :) .

(#75) veresmisi

veresmisi
(újonc)

Hello!
Az a kérdésem,hogy ha használtan veszem meg a gta 5-öt ps4-re akkor tudok vele multizni?

(#76) gaebriel

gaebriel
(tag)

Ezt a topikot már nem használjuk, elsősorban facebook csoportban kommunikálunk.

www.facebook.com/groups/hocc.ps4/

Megértéseteket köszönjük!

(#77) Heros9995

Heros9995
(újonc)

Sziasztok!!:) Szeretnék csatlakozni hozzátok,csak nem tudom hogy hol tehetem ezt meg :/ remelem hogy jó helyen járok és tudtok nekem ez ügyben segíteni.Előre is köszi!!

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.