Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz ledgeri #91600 üzenetére

    "A játékbéli név a játékbéli autóra vonatkozik és kész."

    Köszi a tájékoztatást, ezzel magam is tisztában vagyok. Kicsit túl lett tolva ez a téma, nem tudom mi bántja a szemed. Ez nem egy szakmai topic, nem a játék fejlesztéséről, felépítéséről szólnak a hozzászólások döntő többsége, hanem a játék mivoltáról, egy fiktív open world-ről, valamint a küldetésekről, bugokról, újdonságokról, illetve ha valakinek van valamivel kapcsolatban kérdése - ahogy nekem is szokott lenni időnként - akkor arra a többiek válaszolnak. Egy-két tagon kívül szerintem a többség csak felhasználói szinten ismeri a játékot, ahogyan egyébként én is.

    Születésemtől kezdve autómániás vagyok, így a havi maximum 1-2 alkalmi játékom során magában a játékban is foglalkozom kocsikkal, főleg, hogy a játékban elég nagy szerepet is játszanak az autók, ahogy a neve is utal erre. Ez egy egyszerű észrevétel volt, hogy hmm a Toyotának megfelelő kocsi drágább, mint egy Rolls SUV. Nyilvánvalóan valamilyen szinten van közösség a való élettel, hiszen ha ez nem lenne szándéka a fejlesztőknek, akkor teljesen kitalált autókat terveztek volna, ami semmire nem hasonlítana, mint mondjuk ahogy - a TheVR streamjéből láttam - a Saint's Rowban van. Bár mintha láttam volna egy E39-szerű kocsit is. Más kérdés, hogy ez a formán kívül nem jelent többet. Ezzel nincs is semmi gond, én személy szerint ezzel a történettel nem foglalkoztam többet 1, azaz egy percnél. Szóval köszi, tudom, hogy a játékban megadott tulajdonságok, vagy a kinézet miatt érdemes vásárolni kocsit.

    Hogy a nicknevem miből ered azt ha nem haragszol megtartom magamnak, nem arra utal, amire Te gondoltál, bár kétségtelen, hogy lenne pár olyan topic ahol ez az értelmezés is helytállhatna, ennek ellenére ezekben a topicokban nem fordulok meg. :)

    CactuS

    GTA2-őt nagyon szerettem, rengeteget játszottam anno vele. Illetve még volt olyan is, hogy napközi után a számtech teremben együtt játszottunk GTA-t, jó élmény volt. :D

    Más:

    Auto Shop bug: Tegnap gameltem kicsit és a következő Auto Shopos küldetésnél megintcsak olyan problémába ütköztem, hogy elindította a missiont, de kiléptetett, mondván megszűntem CEO lenni. Arra lettem figyelmes, hogy mintha ez csak akkor történne meg, ha Solo sessionben vagyok. Átmentem Invite only-ba és ott problémamentesen futnak a küldik. De lehet ez csak a véletlen műve volt, mindenesetre egyelőre ez tűnik a megoldásnak, hogy soloban nem megy.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák