Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz Plata #91588 üzenetére

    Én Invite Only és Solo sessionben szoktam játszani amióta lehet és van az Auto Shopban bug bőven. ... Ezután a kis "baki" után a következő küldetést, amiben egy rendőrhelikopterrel kellett lebuktatni egy üzletembert, csak a negyedik próbálkozásra lehetett megcsinálni. Háromszor nem olvasta be a fotót független attól, hogy helikopterrel, vagy iPhone-nal fotóztam le őket, aztán volt egy, amikor a Porsche-val el sem indult a parkolóból, aztán negyedjére végre működött minden és sikerült megcsinálni.

    "Mióta van audi a GTA-ban?
    Azt hittem abban csak minőségi verdák vannak. ;]"

    Konkrétan a kezdetek óta, mert Michael autója egy A6-os. :D Azon kívül pedig még ott volt a Q5 (Rocoto), meg az R8 (8F), szóval a kérdésedre a válasz, hogy 10 éve van Audi (Obey) a játékban. :D

    Egyébként nekem volt még az Offline időkben 2012-ben egy Rocotom, nem volt rossz kocsi és ez az A3 Sedan sem fájt.

    Most pedig a Contender mellé szemezek egy e-Tronnal (Omnis-e GT). Versenyes missziókat még nem csináltam, ahhoz pedig a Vapid biztosan kevés lenne, talán nem is lehetne vele indulni, szóval kell valami nagy teljesítményű kocsi.

Új hozzászólás Aktív témák