Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    válasz Bjørgersson #59940 üzenetére

    Mint írtam erős kivételek lehetnek. De mostanában nagyon elszaporodott ez a "az azzal, ez ezzel van" dolog.
    Arra amit mondasz meg annyit még, hogy nekem csak PHHU-s barátom van így is van 140 Friendem (pedig sok aktiv tag nem is ismerősöm még) szóval van kivel játszani / segítséget kérni csapaton belül is végképp.
    Ha meg valaki annyira mással szeretne játszani akkor igen is ajánlja be a crewba és lépjen be ha huzamosabb ideig velünk szeretne lógni, szerintem így a legtisztább.
    Ebből adódik az, hogy crewba ajánlás alapján lehetne bekerülni és nem csak ide beírni szinte ismeretlenül, hogy valaki belépne.

    Tudom tudom diktátor szemét aljas dög vagyok - sokan vannak ezen az álláspontom mint én csak nem adnak neki hangot. Na de mind1, így se rossz a helyzet amúgy de azért van néha félreértés ;] ;]

    Múltkor is 20 percig abból állt a chat hogy a 1-2 "idegen" aki bentvolt (egyikük a gta daniel már azótaasszem PH-s is) elkezdte ölni 1-2 ph-s és ment az anyázás meg az írogatás hogy Velünk van de aki ölte az meg nem olvasta a chatet aztán szépen elhúzódott.

    Na mind1 ez csak az én véleményem :)

    A legfontosabb hogy minden új tag tartsa karban a friend list-jét és lehetőleg ne legyen benne más (tömeg)crewban.
    A profil pedig Nyilvánosra legyen állítva.

    (ezt sztem SC-n is ki lehetne írni.)

    GG

    [ Szerkesztve ]

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák