Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • a8l

    aktív tag

    Sziasztok
    Nem tudja valaki, hogy lehet netről letöltött mentett 100%-os játékállást betölteni?
    RGH-s gépem van, megvan a horizon progi is, találtam egy leírást hozzá de nem tudom rátölteni az xbox-ra mert azt írja idegen profilé a save game emaitt nem engedi a transfert.
    Ezt a leírást találtam hozzá:
    "Ami kell hozzá az:
    -Pendrive
    -tölts le egy 100%-os mentést.
    -Horizon nevű program
    Ha ezek meg vannak akkor xbox-ba bedugod a pendrive-t ráteszed a régi mentésed. (Storage - Games and Apps - GTA V és ott az utolsó mentést)
    Vissza mész géphez.
    Elindítod a horizon programot.(Pendrive legyen csatlakoztatva)
    Ha elindult akkor jobb oldalt látsz mappákat (games and apps stb. tehát amik xbox-on is vannak)
    Kiválasztod a games and apps-t ott látod a GTA V mappát arra jobb klikk - inject és előjön egy új ablak ott tallózd be a 100%-os mentést). Ha meg van húzd ki a gépből a pendrive-t csatlakoztasd XBOX-hoz ha meg van akkor xbox-on belül megnyitod a pendrive-t azon belül megint a games and apps-t ott csak az GTA V 100%-os mentésed lesz azt copy-zod/áthelyezed a Storage/Games and Apps/GTA V-be (régi mentést törölheted).
    NEM KELL RGH én is így csináltam, teljesen új eredeti géppel."

    Injectálom a file-t, mindent úgy csinálok ahogy le van írva de mégsem engedi.

Új hozzászólás Aktív témák