Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • westlake

    félisten

    válasz Geller72 #12 üzenetére

    Lehet. hogy végtelenül egyszerű a dolog, de én eddig nem így látom. Ha valóban elég csak egy BOINC-os gépen futtatni a tárcát, akkor tényleg nincs miről beszélni, mert ott egy adott cím van. Én azt nem tudom, hogy valóban elég-e egy tárcát futtatni akkor, ha valakinek több BOINC-os gépe van. Mert ha nem, akkor a cím kérdés még mindig aktuális. Elvégre a többi coin-nál, ha nem pool-ban bányásztál, hanem a tárcával, akkor ott a saját címére kapta a coin-okat. Ha 100 tárcád volt, akkor 100 címre. Annak örülnék a legjobban, ha végre kiderülne, hogy hány tárcát kell futtatni.
    Azért is furcsa, mert eleinte 4-5 tárcát futtattam, akkor 620 volt a magnitude-om, most meg csak két tárcát futtatok és csak 560. Mondjuk nem tudom, hogy van-e összefüggés a két dolog között. Holnap megint felteszem a többi gépre is a tárcát és akkor kiderül.

    #13: Ezt hogy érted? Ha nem megy folyamatosan a gép, akkor hogy fut a BOINC? :F

    #14: Ő a Litecoin-ra értette, nem pedig a Gridcoin-ra. Vagy te is arra értetted?

    #15: Felejtős, mert az inaktív szobákat egy idő után törli.

    [ Szerkesztve ]

    Play nice!

Új hozzászólás Aktív témák