Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Johnny_vT

    senior tag

    Sziasztok!

    Van itt, aki ért a GoPro-k elektronikájához? Vettem enyhén sérülten egy Hero 5 Black-et, mert súlycsökkentés miatt ígyis-úgyis szét akartam szerelni (cinewhoop-ra megy).
    A következöket tapasztaltam:
    USB-t rádugva 10-20 másodpercenként újraindul. Saját akksiról stabilan megy. A felvétel az rendben van. A hátsó LCD halott (ezt tudtam), beállítani csak az elsö LCD-n keresztül tudom.
    Szétszerelés után:
    Valószínüleg vízkáros volt, mert némi korrózió felfedezhetö az SD-kártyaolvasón, az LCD csatlakozójánál és a board ugyanezen sarkán a túlsó oldalon is. Minden más részlet makulátlannak tünik.

    Két kérdésem van:
    1) A korrózió eltávolítása után (már ha a nehezen elérhetö helyekröl is leviszi az isopropil alkohol) várható-e a müködés helyreállása, vagy ami most kaki az kaki is marad?
    2) A csupasz GoPro áramellátását külsö tápról oldanám meg és jelen helyzet szerint ehhez az akkucsatlakozót kellene használnom. Miért négy vezeték/érintkezö van kettö helyett, mik ezek?

    Köszi a válaszokat. Ha megzavartam a témát akkor bocsánat, privátban is örömmel folytatom.

    - És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

Új hozzászólás Aktív témák