Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kokeny92

    tag

    Sziasztok,

    személy szerint nem találtam ilyen témát még, csak elveszve egy két hozzászólásokat itt ott. De ha nem így van elnézést mindenkitől. :) ez szerintem alkalmas lehet formázási megoldások, ötletek megosztására.

    Azért nyitottam az új témát, mert segítséget szeretnék abban kérni, hogy van-e arra lehetőség az űrlap és a táblázat között, hogy ha csinálok egy űrlapot amit automatikusan feltölt a táblázatba, és én azt a táblázatot formáztam feltételes formázással. pl ha az F3-ban igen szerepel akkor más szín stb, jobbra zárt, betűtípus- méret.
    Ezeket a formázásokat nem tartja meg, ha űrlapon kitöltésével töltöm fel a táblázatot.

    Üdv Kökény

  • RGabesz

    újonc

    Sziasztok!

    Google táblázatot szeretnék megosztani több gmail-os címmel, változó tulajdonságokkal.
    Azt szeretném, ha első körben a megosztás csak olvasható lenne, viszont bekerülne mondjuk az A oszlopba a látogató email címe. A szerkesztést a tulajdonos a táblázaton belül hagyhatná jóvá (email cím színezése, B oszlopban pipálással vagy egyéb más úton).
    Az első kérdésem, hogy hogyan osszam meg a táblázatot (link alapú megosztás, egyéni meghívások, csak olvasható vagy szerkesztheti is)?
    Próbálkoztam többféle úton, de az onOpen(e) függvényben amikor meghívott nyitja meg a táblázatot Session.getActiveUser().getEmail() mindig üres (amikor tulajdonos nyitja meg a táblázatot, akkor rendesen megjön az email cím).
    Második kérdésem,hogyan oldható meg, hogy a meghívott felhasználók amikor a scriptet futtatják (megnyitják a dokumentumot), akkor is kapjak emailcímet? :F

    Üdv.
    RGabesz

  • SunMount3r

    nagyúr

    Hello!

    Hát, nem tudom ki fogja egyáltalán a Topic-ot most bekattintani, de reménykedem.

    A problémám a Google Forms-al van: A válasz kiértékelő oldalon nagyon szűkre van "összehúzva" a felület, ezért az egyes kérdések nem láthatóak teljesen, csak csonkolt formában: [link] -> Nincs e valami mód rá, hogy ez rendesen nézzen ki? :F Így elég "amatőr" és áttekinthetetlen az egész.

    Vagy ha más lehetőség nincs, akkor tudnátok ajánlani valami tuti online kérdőív szerkesztőt a célra, amivel nincsenek ilyen problémák?!

    Előre is köszi! :)

Új hozzászólás Aktív témák