Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totopad

    senior tag

    Ha jól érem, akkor a CCTV egy teljes értékű android eszköz, azaz különböző app-ok telepíthetők rá.
    Azaz ha jól értem, akkor erre lehet tenni egy VPN clientet és egy enigma2 TV appot és akkor ezzel bárhol nézhető az otthoni TV.?

    Nem, illetve igen. Alapból saját app store-ja van a CCGTV-nek, viszont nem mindennek van dedikált appja, de ettől függetlenül ugyanúgy tudsz rá castolni telefonról, mint a korábbi modellek esetében. Ezt úgy kell elképzelni, hogy a telóról castolt stream gyakorlatilag felülirja az saját rendszeren futott dolgokat.
    Open VPN-t / Nord vpn klienst láttam, hogy van az app store-ban, tehát elvileg működhet, gyakorlatban nem próbáltam.
    Elviekben lehet hackelni is a cuccot, nekem semmi sem működött, amit igy raktam rá, szerintem a google valahogy szűri ezt.
    Én külföldön élek, és gond nélkül használom a magyar iptv-met.

    Az a legnagyobb használat beli különbség az új CC és a régiek közt, hogy a régiekhez képest most már mobil sem kell a streaminghez, már, ha van dedikált appja a szolgáltatásnak, illetve már külső bluetooth eszköz is csatlakoztatható, ami igencsak nagy előnye lesz mondjuk a Stadia-nak, már, ha elérhetővé válik végre az eszközön, értsd önálló játékkonzollá lesz alakitható. Én egy 2-es CC-t váltottam 1 hónapja. CCGTV-re
    Nem bántam meg. Stabilabb, erősebb és hosszú távon valszeg ez a jobb befektetés.

Új hozzászólás Aktív témák