Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #19103744

    törölt tag

    válasz tomigonzo #5700 üzenetére

    Természetesen. Mindennel. Már csak a TV van kényszerűségből kábelezve mivel nincs wifi-je. Amit hamarosan cserélek egy monitorra. Bár a ccgtv-vel okafogyottá vált ez is. Egy AVM FRITZ! Box 6591 kábelmodem a központi router NAS és mediaserver is egyben, 2533 Mbit / s elméleti sebességgel (Wi-Fi 6), a laptop (szintén wifi6 képes) átlagosan 1733/1400 Mbps-al szokott csatlakozni ami nagyjából azt jelenti, h. a vincsik lényegesen kisebb keresztmetszet, így nincs olyan eszköz amivel ki tudnám használni a belső hálózat sebességét. Az aida64 szerint a ccgtv 433Mbps sebességel kapcsolódik, nem mutat külön up/down-t szal lehet, h. ez átlag vagy pont egyforma nem tudom. Kifelé az internetre a szolgáltató még a vinyóknál is kisebb keresztmetszet, 50Mbps sebességem van, ez a legolcsóbb. Atomstabil, soha sincs vele probléma, mindig elérhető a lakás. Ami nem egy hátrány mert pl. tudom vezérelni pl. a fűtést, h. mire hazaérek meleg legyen, vagy ha égve felejettem a lámpát akkor lekapcsolhatom :)) Nem mintha baromi sokat fogyasztana egy led, de na... Játékoknál pl. COD WZ 42-es pinggel kezdek de max 60-70 körül mindig van szerver. München-be (telecom) 9ms igen gyakori és egyszer már nem tudom hol de azon a környéken 2ms, mondom kettő milisecundum! :D -ba is belefutottam. Körbenéztem de nem láttam a szervert :D Kicsit elkalandoztam sry Szóval a hálózat jó. ...röviden és tömören :)

Új hozzászólás Aktív témák