Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz sesshou #2006 üzenetére

    Hát ennek nem örülök mert, hosszas gondolkozás után az ultra helyett ezt vettem (Holnapra jön meg elvileg).
    Az egyik fő felhasználása az HBO GO lenne cast-al és nem az appból. Ráadásul ugye nem te vagy az első akinél ilyen :(

    (#2010) castiels
    Ha a telefonodon van fizikailag a tartalom akkor az én javaslatom a visszajelzések alapján a BubbleUPnP.
    Ha számítógépen akkor Videostream for Google Chromecast™ (chrome böngészővel) vagy oda felrakod a PLEX szervert nagyobb tudású látványosabb mint a Videostream de ezért kicsit bonyolultabb amíg megtanulod használni. Az androidos kliense fizetős (10 percet lehet használni lejátszásra) de ismerős aki nem vette meg azt mondta, hogy castra jó mert az ugye nem ott játszódik le nincs a 10 perc korlát :)

    De igazából sok megoldás van meg kell találni a neked legmegfelelőbbet. Én speciel a fentieket kipróbáltam (megvettem mert nem egy ökör ára ha kell legyen teljes verzió) és jól működtek ezért merem ajánlani, de nem használom napi szinten. Régen amíg windows alapokon ment a lokális média szerver a htpc -ről addig Plex-et használtam az otthoni (Nem a HTPC-s TV-Projektor) használatra és a távoli eléréshez és az jól működött nekem, mostmár ezt kiváltotta egy Synology NAS aminek van tökéletesen működő castot támogató alkalmazása így a PLEX nyugdíjazva lett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák