Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mike5150@

    csendes tag

    válasz szpali #1997 üzenetére

    Sziasztok! Kis segítéségét kérnék. Visszaolvastam párszáz hozzászólást, de a konkrét problémámra nem találtam választ, ezért tennék egy próbát itt.

    Van egy első generációs Chromecast Kütyüm. Használom vagy 3 éve boldogságban a nem okos Grundig LED tv-mel, tökéletesen működik. Vettem egy LG Smart TV-t, és nagyon szeretném összepárosítani őket, mert az okostévék flash player tiltása miatt lenne pár dolog amit laptopról néznék Chromecasttal a TV-n.

    Na már most az összepárosodás egyszerűen nem jön létre. A Chromecast eszköz nem találja az otthoni WiFi hálózatot. A setup azon pontjáig (kábé az ötödik) simán eljutok, de ott újra és újra azt a hibaüzenetet kapom, hogy nincs hálózat, amihez kapcsolódni lehetne. Megadtam maunálisan a hálózat nevét, semmi.

    Próbáltam a factory resetet az eszközzel, semmi változás. Próbáltam laptopról, IPhoneról, IPadről ugyanez a hibaüzenet mindenhol. Írtam a Chromecast csapatának, de semmi olyan választ nem kaptam, ami működne.
    Ugyanaz az eszköz, ugyanaz a wifi hálózat ami 3 évig parádésan működött, most egyszerűen nem áll össze.
    Én lámer létemre nagyjából eddig tudtam eljutni, nagyon megköszönném ha valami segítséget kapnék... köszi

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák