Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz sagit #154 üzenetére

    Attól függ mire akarod használni. Prezentáció tartására (tehát másoknak megmutatni valamit a gépről nagy képernyőn) használható sőtt tökéletesen kivált más vezeték nélküli megoldásokat. Másra csak elég nagy kompromiszumokkal. De nyugi nem csak ez hanem az összes vezetéknélküli megoldás tehát WiDi, Miracast is. Engem már az egér késése pld az őrületbe kerget ezek használatánál. Szoktam használni win es tabletról ezeket tudom miről beszélek.
    Az egészet úgy képzeld el hogy a géped aktuális képét letömörítik egy videó fájlba és ezt átküldik a megjelenítőnek. Szóval ha a fene fenét eszik romlik a kép minősége és késéik is minden egy kicsit.

    De én már csak a filmek kandenciaíhelyes lejátszása és képminősége miatt is felkábeleznék. Ha néha néha gépről is akarnék valamit lejátszani ...

    Egy fantasztikus dolog a chromcast én imádom nagyon még úgy is hogy itthon mint fentebbi hbo go -s példa is mutatja nem használható ki 100%(ja amúgy a telenor ezt adja, "árulja" a netes tv-jéhez ha jól olvastam valahol szóval igazán berkhatná az hbo a magyar appba is a támogatást). Csak szerintem inkább mint egy jó plusszra gondolj rá és nem mint arra ami kiváltja a kábelezést.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák