Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz csigi #60 üzenetére

    Az USB-vel én is szívtam... A WD Passport mobilwinyómon van egy windóz telepítő, onnan akartam telepíteni, de csak a laphoz kiadott első BIOS-al volt hajlandó USB-ről bootolni.. Öregedtem 3 évet, mire rájöttem. :D Szerencsére láttam a béta-bios-os changelog-ot ahol ott volt, hogy Logi USB billentyűzet supporton csiszoltak, meg hasonlók, és jött a jó ötlet. :D
    Érdekes, hogy az X58 lapokon is eljátszották, hogy jött ugyanehhez a Logi billentyűzethez a frissítés, utána szarul működött az USB, és utána jött a "jó" megoldás. Igazából ez volt az egyetlen bajom a lappal. Nekem elindult vele a gép, csaképpen nem bootolt róla, és utána az OS-ből is eltűnt.. :Y
    De amúgy ez régi "trükk", hogy néhány USB kütyü remekül meg tudja hülyíteni a gépet. :D

    Ez meg is magyarázza, miért nem tudtál belépni az új BIOS-ba, csak a régebbi backupba.

    (#59) panses: Az se rossz, terminálból BIOS-t frisíteni... :D Nekem menetközbeni BIOS ki és BIOS be művelet volt. :DDD Azok a régi szép idők, amikor még nem minden automatán akart (rosszul) működni... :B
    Amúgy JBOD alatt nem JTAG-re gondoltál? :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák