Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old gray

    addikt

    válasz old gray #31547 üzenetére

    Érdekes eredmények születtek tegnap este: small fft gond nélkül lefutott, a blend test megadta magát pár másodperc alatt. A ramok 1000MHz-n voltak 5-5-5-15 2T beállításokkal, BIOS 2,2V (2,15V valós) fesz. mellett. Adtam +0,1V-ot a ramoknak (2,3V BIOS, 2,25V valós) így a blend test is lefutott gond nélkül. Ezután teszteltem a memtest v3.0 ill. legújabb 3.4a verziójával. A régi verzióval csak bevillant a progi és rögtön újraindul a gép, ezt a végtelenségig művelte. Ezután következett a v3.4a. A progi elindult, dobott 32767 hibát (!!!) és úgy tűnt 17%-nál megáll, a billenytűzetre nem reagált a gép, csak a reset segített. Ezt eljásztottam 3-4x és mindig u.ez az eredmény született.

    Kijelenthető, hogy hibásak a ramok és mehet gariztatni vagy a memtest v.miért nem működne jól? (U.akkor érdekes az is, hogy a prime95 25.5 blend tesztje semmiféle hibát nem jelzett)

    Jah, jelenleg minden gyári értéken van és u.ez a jelenség tapasztalható memtest-el.

    [ Szerkesztve ]

    Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

Új hozzászólás Aktív témák