Hirdetés

Aktív témák

  • lehel22

    tag

    ....sajnos nem csak Win 7 alatt tapasztalhato a "feketekepernyo effektus" Xp-n is osszejott:D NFS Shift el jatszopttam mikor kb 20 perc utan egyszeruen elsotetedett akepernyo .Ventilatorok mukodnek a gepben de semmire nem reagal tehat maradt az ujrainditas.Epp ezelott olvastam nehany HD6850 es tulaj sirankozasat ezert gyorsan a Black Ops ot is kiprobaltam lassuk azzal is elojon a hiba de az meg nem fagyott .Eddig....

    Masik problema / kerdes:D
    Normalis az ha 2 kijelzo csatlakzotatasa eseten az IDLE ertekek nem skalazodnak vissza? Ugyertem a 100/300 GPU/RAM(normalis IDLE ertekek ) helyett 250 / 1000 megy a kartya ? Gyakorlatilag arrol szol a tortenet , hogy a monitor melle az LCD tv -t is rakotottem es ekkor vettem eszre , hogy nyugalmi allpotban is 250/1000 mhz mukodik.Sok keresgeles utan talatam valami homalyos magyarazatot egy kuldolfi forumon de sajnos ott is megoszlottak a velemnyek.Egyesek szerint ez teljesen normalis masok szerint nem. Nem vagyok szkmabeli de nekem kisse soknak tunnek ezek az ertekek :F Ha barki tud szolgalni informacioval vagy barmilyen felhomalyositassal :DDD nagyon megkoszonnem.

    Tappal semmi hiba (le volt merve es stabil ) szoval nem ez az oka.Ezt csak azert irom mert nem szeretnek azzal szembesulni hogy erkezik majd egy rakas velemeny a "szakertoktol " akik elkezdik osztani a tudast es sorra ajanljak az osszes alkatresz lecsereleset illetve belekotnek az alaplapi chipkeszlettol a levego nedvessegtartalmaig mindenbe.A gep betonstabil volt eddig a 4850 es grafikusvezerlovel, sot a 6850 is AIDA 64 stabilitastesztbe tokeltesen vizsgazik a leadott aramerosseg ertekek is tokeltesek.
    A videokartyanak a BIOS a frisitve van az F3 verziora mert termeszetesen a gyari BIOS 73% hajtotta a ventilatorokat. :DDD Uj biosal tokeltes 25% ventilator fordulatszam 2Dbe

    Ja a konfig :) Alaplaplap: Gigabyte EP43 DS3L ,Procc: E8400 stock 3 Ghz , RAM: 4GB Kingston 800mhz,VIDEO: Gigabyte HD 6850 stock 775/1000, Tap Thermaltake TR2 500W,Win XP SP3 .

  • #65675776

    törölt tag

    válasz lehel22 #1 üzenetére

    Fáradj át a 6870/6850 topicba.

    Ezt zártam.

Aktív témák