Hirdetés

Aktív témák

  • GERI_666

    tag

    Álmodtam.

    Azt álmodtam, hogy valami Ádám nevü b*zigyerek megevett valami kurva almát, csak azért mert egy csuszómászó állat rávette erre. Erre fel valami isten nevű górécsávó megharagudott, és a szajhájával együtt kib*szta a paradicsomból. MEKKORA LOL MÁ VAZE :D Ilyen nincs :D:A:DASD
    Aztán, a csávó nekiált házat építeni, meg azasszonyát megcufkodni, aztán jól elszaporodott a faj. Ilyen duplázásos módszerrel. Tök jó, mi? Aztán még mindíg él ez a faj. Úgy hívják ember. 2 lábon jár. De mekkora poén már: ezek a majmok mind azt hiszik, hogy nekik tulajdonképpen jó így ahogy van. Ember felkel reggel 4kor hogy a kibaszott munkahelyén gályázzon éhbérér, hazaér 4kor, aztán még a f@szát se verheti ki normálisan, mert fél hogy lenyúl egy nagy kéz érte és pofánb@ssza.
    Ezek a sok majomállat bele van pusztulva a létének harcába. Az életet még senki sem élte túl, legalábbis én nem találkoztam ilyen emberrel aki túlélte volna. Ezek a majomagyúak tárdadalmi csoportokra oszlanak, amelyben az a felsőbbrendű amelyik nagyobbat fingik, vagy büdösebb a szája. Ez alapján szépen be vannak sorolva a majmomfélék.

    Ilyen baromságot álmodtam. L0L mekkora. De azt hiszem még mindíg álmodom.

    K7S5A, 2,2Ghz K7, 9800pro + 4.12 Catalyst, 512 DDR

Aktív témák