Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepe79

    addikt

    Na, ma navigalt szepen a Garmin Nuvi 250-esem, meg vagyok vele elegedve. Voltak ugyan kisebb hibak, de nem akartam, meg nem is akarok verprofi meregdraga navit (meg nagyot sem), es amire nekem kell, teljes mertekben megfelel. Megint pillanatok alatt fogott jelet a SIRF III chip benne, gyakorlatilag azonnal. Ez amolyen teszt-navigalas volt csak, tehat nem eles, a double decker-el mentem be a tesoba vasarolni, es kozben neztem, hogy hogy navigal. A kisebb hibakba beleszamit, hogy nem friss a terkep, utca szinten turheto reszletessegu a dolog, de pl a Te*co az mar hianyzik... Masik erdekes dolog volt, hogy korforgalomban siman benavigalt volna JOBBRA (ahogy odaert a double decker a korforgalomhoz), tehat szembe a forgalommal, abszolut mindegy volt neki, hogy Angliaban van, es itt a bal oldalon kozlekedunk, meg a korforgalom sem ugy mukodik, mint mashol.
    Ezeket leszamitva jol navigalt, amikor a busz letert az optimalis utiranyrol szolt, meg felajanlotta / mutatta sargaval az alternativ utvonalakat es szepen navigalt tovabb utana is, atkalkulalva az utvonaltervet. Szoval meg vagyok vele elegedve abszolute, amire en hasznalni fogom, arra jo a keszulek. Lehet, hogy SD kartyan megveszem majd utolag hozza a full reszletes 2008-as EU terkepet, de egyelore jo ez a basic elore feltoltott is.

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Új hozzászólás Aktív témák