Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepe79

    addikt

    Garmin Nüvi 250

    Sziasztok! Nyitok ennek a GPS-nek egy topikot, mert sem ennek nincsen sajnos, sem a Garmin 200-as szerianak nincsen atfogo topikja, amibe lehetne irni az ezzel kapcsolatos dolgokat. Ma megjott a 2 napja megrendelt Garmin Nüvi 250-em. Nagyon pici dobozban erkezett, es maga a kutyu eszmeletlenul picike, de elvileg 3.5-os kijelzoje van. Autos navikent aruljak, de ennek fenyeben szerintem abszolute nem autos-navi, hanem inkabb setalashoz, biciklizeshez, motorozashoz jo. Nekem a seta-navihoz kell majd. Nem egy oromteli dolog, hogy a zsir uj Garmin navimon mar a dobozbol kiveve van karc, de nem is kicsike, hanem szemmel jol lathato serules. Na mindegy, ezen hamar tultettem dolgon, a lenyeg, hogy a kijelzo nem karcos. A dobozban nincsen USB kabel, nincsen halozati tolto, ugyhogy jol jon a travel kit, amit megrendeltem hozza alapban, az ezeket tartalmazza. Most meg csak ismerkedem vele, nem tudom, hogy az alacsony akku-toltottseg miatt-e, de eddig 2-szer sotetult el a keperny, tehat olyan volt, mintha csak ugy kikapcsolt volna nyomogatas kozben. Most halozati toltorol itthon toltom csontra, es aztan ha nem esik az eso, megyek ki nemsokara tesztelni a szabadba. Most per pill esik, tehat ez meg nem 100%, hogy ma este ejtem ezt meg. Nemsokara jelentkezem bovebb informaciokkal.

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Új hozzászólás Aktív témák