Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sherlock82

    senior tag

    válasz tomcica #66310 üzenetére

    Szerintem az átlag embereknek esélyük nem lenne 10 km - t lefutni se. :D
    Mondjuk ez inkább szomorú.

    Iphone se 2, Mizuno Wave Rider 25, Garmin Instinct 2

  • LanyUs

    senior tag

    válasz tomcica #66310 üzenetére

    Szászvár Pokla 2022 verseny

    Gyerekek miatt megcsúsztam és visszafordultam a telefonért, ezért nem volt időm bemelegíteni :( . Ez van...
    Ennek ellenére úgy döntöttem, hogy megnézem milyen tempót megy Papi és Danielsz a 7km versenyen. Szerettem volna tudni, hogy ha 7 km-en indulnék ott mit érne a tempóm. Szépen húzták, én kissé lemaradva követtem Őket. Aztán Papiék kicsivel elmentek, Danielsz még látótérben volt. Az első körrel nem is volt gond. Ez ugye 7km. A munkahelyi 300 szinten 05:40-es átlaggal nem sétáltam bele. Igaz ésszel futottam :)

    10 km-nél utolért a vég és a pulzusom egyszerűen nem tudtam visszatornázni. Enyhén szédültem, láttam 185-öt is villanni, muszáj volt megállni az nekem a max. Az ólomláb effekt is utolért, de azt még áthidaltam.. Ekkor hagyott le a női első. Nem diktált őrületes tempót, ellenben egyben volt még rendesen. Az én kitűzött időmet érte el 2:03:00.

    Jött az a retkes 14-15.km, ahol már úgy beállta a fenekem és a combom, hogy 30 sec futás, 30 sec gyors séta következett. Itt már jöttek a démonok rendesen, de húztam, vonszoltam magam ahogy csak tudtam, mert férfi nem hagyott le addig azon a távon. Megbosszulta magát a 7 km durrogtatás. Ezt vállaltam, de akkor végig is kell menni :) Tényleg átéltem a poklot. Ha megálltam zsibbadt a comb, ha elindultam nem volt erő. Húúúú...

    Aztán csak addig nyüstöltem magam, amíg be tudtam sétálni/futni férfi elsőként a célba :D LOL a seggsérült, befeszült dromedár behúzta :DDD Tavalyi énem ellen elbuktam, de most mindent kiadtam:

    2022.09.04. - a pulzusból is látszik, hogy bizony kőkemény durrogtatás történt
    Elevation 581m Calories 3,181
    22.77km 2:16:12 5:59/km

    2021.09.05.
    Elevation 584m Calories 2,941
    22.36km 2:07:32 5:42/km

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák