Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maximum1

    őstag

    válasz tibcsiworld #59456 üzenetére

    Szerintem nézz ki egy helyet ahol tudsz futni minimum 2 km-et.
    Nem tudom merre laksz, én Csepelen találtam ilyen helyet ahol megküzdhettem magammal, több hónap kellett mire körbe tudtam futni belesétálás nélkül.
    Kezdj el futni 200 métert, égni fog a tüdőd, lesz hogy belesétálsz, ne foglalkozz vele.
    Amikor már simán megy akkor emeld 400méterre és így tovább.
    Amíg a tüdőd nem képes elég oxigént felvenni nem fogod tudni elkezdeni a futást. Mikor már a tüdőd bírni fogja, akkor jönnek a fizikai fájdalmak,sípcsont, achillesz, vádli, kezdi az izomzatod felvenni a ritmust,
    Legalább 1 hónap lesz mire eljutsz az 1 kiliig, úgy hogy már nem sétálsz bele.
    Amikor már megy az 1km akkor cél az 1,5 és 2km.
    Én így kezdtem, fél év kellett ahoz hogy a szigetre kimerészkedjek/5,2km/.
    1 év alatt jutottam el a 6:00 alatti kilikhez.
    Nézzél ki fix napokat, hogy várjad és spannoljad magadat.
    Én pl. kedd, csütörtök Margitsziget kőr, és a pocsék az idő akkor vasárnap futok 7-11km közt valahol, vagy 2 sziget kőrt.

    [ Szerkesztve ]

  • LanyUs

    senior tag

    válasz tibcsiworld #59456 üzenetére

    tibcsiworld: Ferde orrsövény miatt enyhén dugult orr? Nekem is van ( nem csináltatom meg ). Bizonyos tempónál ki kell feszítenem kissé az orrcimpákat, felette szájon át légzés, még feljebb bordákon való légzés :)

    norby42: amíg kettecskén voltunk a párommal nem sok zsebkendőt fújtam el... Viszont! Karácsony után hugi náthás gyerekére vigyáztam és akasztott rám "ajándékot". Előtte 2 hónappal oviból jött egy delta ( szép izmos deltáim lettek tőle ). Most január közepén oviból újra enyhe nátha. Szinte minden alkalommal a kicsi és mi is belemegyünk... T.k.m tele már
    A gyerekek kaptak immunotrophina erősítőt és használt. Én szedek minden szart már, de azért pár napra mindig elgyengülök...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák