Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Későn érő típus vagyok, de talán alapnak valamikor majd egyszer jó lesz. Mókának amúgy jó volt ez a decemberi 250+ km, de hosszabb távon nem hiszem, hogy bírnám, így is eléggé kikészültem bele. Hiába csak alapozás, pulzus kicsit el van szállva (a nyugalmi is), egyszerűen nem is tudom, hogy bírnék-e olyan lassan futni (talán 7:30 körüli pace-nél), hogy tartósan 140 alá le tudjam szorítani. Szóval januárban muszáj kicsit visszavenni a mennyiségből is, talán olyan 150 körül jó leszek, tekintve, hogy jön egy kisebb tervezett bőrgyógyászati vagdosás is, az legalább egy hétre kb amúgy is leültet a seggemre. Utána meg lehet folytatni az alapozást, de ésszel, és remélem valami azért csak összeáll majd április környékére, hogy neki lehesen állni az igazi munkának.

    A terv (inkább álom) jövő évre egy 25 perc körüli 6k (tavaly júniusban, még érdemi edzésmunka nélkül, csak ész nélkül rohanva 30 perc volt, utána kezdtem alapozni), és 50 perc körüli 10k. Lehetőleg még az év első felében (remélem júniusig összejön) egy 2 óra körüli félmaraton, és októberben a frankfurti maraton. Nincsenek illúzióim, de álmodhat az ember, hogy a 4 órát talán sikerül megközelítenem, de már egy 4:30-cal is elégedett lennék.

    Szóval boldog új évet mindenkinek, és gyűljenek csak azok a km-ek!

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák