-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
wody21
tag
Az oldalom szereplő legkisebb latency-vel bíró trollerek hogyan viszonyulnak Sony DS4-hez, (sima és v2) vezetékes, 1000 Hz polling rate (hidusbf)? Nekem meg az rémlett, hogy hidusbf-vel a ds4 is 2ms körül produkált, de az oldalon nagyon a végén szerepelnek. Itthon amúgy egy nem stick driftelo V2 van extremerate házban, clicky faceplate-val, meg egy moddolt (hall effect sticks + usb c port) nagyon első gen DS4, de szeretném a lehető legalacsonyabb latency-t elerni.
-
DEJVID
őstag
ez tetszik
"A Fusion 4 Pro egy alap Xbox-kontrollerhez mérve így is jóval több funkcióval bír, és ezért cserébe mindössze a kábeles kiszerelést kell elfogadni objektív hátrányként" Tehát cserébe vissza kell utazni a 80-ad évekbe.A kétezres évek konzoljainak is vezetékes volt még a controllere.
-
myckey
veterán
-
Tengri
senior tag
-
myckey
veterán
Olvastam a G@mek@pocs oldalon a hozzászólásod a PDP Victrix Gambit kontrollerről.
Mielőtt kukáznád én a helyedben megpróbálnám javítattni. A HA-n is vannak hirdetők akik kontrollereket is javítanak. Én is az egyiknél javítattam 2 db kontrollert illetve rakattam bele HE sticket.
A Razer Wolverine v3 TE jó kontroller a GameSir G7 SE hez hasonlóan ajánlják de árban azért más kategória. Idén augusztusban jelent meg a GameSir G7 HE és mégjobb lett mint a tavaly nyáron megjelent G7 SE. A késleltetése az egyik legjobb a kontrollerek között. Árban 20k környékén van.
érdemes itt keresni javitot ?
Öcsinek akad Xbx One, es egyeb vezerlo...lehalva. Jó az állapota, belső gond, nem külsérelem.
-
agaron
tag
Nekem ez a fajta van. Több tesztet is néztem előtte, meg olvastam redditen pár hosszabb távú használat alapján készült posztot. Nekem bejön, főleg a dokkoló miatt (bár hogy az akku hogy bírja majd az jó kérdés, mert szerintem ha egy ideig nincs bekapcsolva a gépem, és merül, akkor rátölt gépindításkor, de így legalább mindig fel van töltve, ha kell).
Egyébként bedugod és megy, van hozzá szoftver, mert a hátoldalán van egy P1 és P2 gomb, viszont azt sajnos játék közben nem tudod funkcióval ellátni, csak a programból tudsz rá beállítani pár dolgot. Érzésre nekem Xbox kontroller kellett, mert azon szocializálódtam, azt hozza. Nem érződik olcsónak, vagy hogy szétesik a kezemben.
Ahogy láttam úgy generál jónak tartják a 8BitDo kontrollereket, ezért is mertem berendelni, illetve mivel az előző kontrollerem elkezdett driftelni, így felültem a HE vonalra, meglátjuk. Alin néha van rá egész jó akció, én is valahogy bőven 20 alatt vettem. -
Tengri
senior tag
Pár nap múlva fog megérkezni egy GameSir G7 HE hozzám (az interneten ódákat zengett SE utódja) ha gondolod írok róla pár sort.
Nálad ami leszűkíti a lehetőségeket az a Hall Effectes szimmetrikus analóg stickek. Szép lassan ott is nőni fog a választék, de egyelőre még nem nagy a kínálat.
Van 8BitDo termékem otthon és tökéletesen működik. A 4. hozzászólásban a fórumtárs leírja, hogy neki is egy 8BitDo (Ultimate) kontrollere van, szerintem nyugodtan megkérdezheted, hogy milyen tapasztalatai vannak vele. -
ripla
addikt
A GameSir kontrollerek az egyik legjobb ár/érték arányú kontrollerek. Nem kell attól félni, hogy gagyi. Ugyanez mondható el a 8BitDo-ról is. Ezekről a konkrét típusokról amiket leírtam neked nincs saját tapasztalatom, de jó visszajelzéseket írnak a nemzetközi oldalakon róla.
A zöld manós boltban a 8BitDo Pro 2 4,8 pontot kapott a vásárlói értékelések alapján (persze ebből végleges következtetést nem lehet levonni) de ha nem jönne be akkor 30 napon belül visszaküldöd.
A GameSir T3 Pro-t még itthon nem lehet kapni (idén augusztusban jelent meg) viszont az előző hozzászólásomban a linken keresztül meg tudod venni, ha nagyon sürgős (Van kupon is hozzá az oldalon és azzal 26400 Ft, bár én egy picit "fázom" az ilyen oldalakon történő vásárlásoknál egy esetleg felmerülő garanciáztatás miatt).Kösz az infót, még kicsit utánaolvasok milyen lehetőségek vannak, nem az ár miatt, hanem csak hogy legyen miből választani.
Amúgy ezektől az asszimetrikus analóg karoktól agyf*szt kapok, még jó hogy nem a kontroller hátuljára teszik. -
Tengri
senior tag
A GameSir kontrollerek az egyik legjobb ár/érték arányú kontrollerek. Nem kell attól félni, hogy gagyi. Ugyanez mondható el a 8BitDo-ról is. Ezekről a konkrét típusokról amiket leírtam neked nincs saját tapasztalatom, de jó visszajelzéseket írnak a nemzetközi oldalakon róla.
A zöld manós boltban a 8BitDo Pro 2 4,8 pontot kapott a vásárlói értékelések alapján (persze ebből végleges következtetést nem lehet levonni) de ha nem jönne be akkor 30 napon belül visszaküldöd.
A GameSir T3 Pro-t még itthon nem lehet kapni (idén augusztusban jelent meg) viszont az előző hozzászólásomban a linken keresztül meg tudod venni, ha nagyon sürgős (Van kupon is hozzá az oldalon és azzal 26400 Ft, bár én egy picit "fázom" az ilyen oldalakon történő vásárlásoknál egy esetleg felmerülő garanciáztatás miatt). -
ripla
addikt
-
ripla
addikt
Létezik olyan minőségi Hall kontroller, amelyik kompatibilis a PC-vel, vezeték NÉLKÜLI, és szimmetrikus az analóg karok elhelyezése?
Perpill egy PS5 kontrollert használok PC-hez, de van néhány játék amelyik nem ismeri fel. -
Celithrandi
addikt
ez tetszik
"A Fusion 4 Pro egy alap Xbox-kontrollerhez mérve így is jóval több funkcióval bír, és ezért cserébe mindössze a kábeles kiszerelést kell elfogadni objektív hátrányként" Tehát cserébe vissza kell utazni a 80-ad évekbe. -
Tengri
senior tag
nekem pl Kaleid flux van, színes szagos membrános gombos hallos . Viszont nem jön be a hall jeladós analóg kar, Sajnos a Victrix pro jobb ravasza behalt,pedig eddigi legjobb kontim volt ( volt nekem razerem x360-on is már, fizikailag állítható erősségű analógokkal) , most egy Razer Volverine V3 TE-t küld cimbi mert megteheti
, kiváncsi vagyok rá az milyen lesz. Amúgy igen a G7Se nek van nagy híre. Jogos. ( nekem a kaleid is 18volt akicósan, s amellett hogy nem jön be érzésre rohadtul precízebb amúgy a hallos kar) Olvastam a G@mek@pocs oldalon a hozzászólásod a PDP Victrix Gambit kontrollerről.
Mielőtt kukáznád én a helyedben megpróbálnám javítattni. A HA-n is vannak hirdetők akik kontrollereket is javítanak. Én is az egyiknél javítattam 2 db kontrollert illetve rakattam bele HE sticket.
A Razer Wolverine v3 TE jó kontroller a GameSir G7 SE hez hasonlóan ajánlják de árban azért más kategória. Idén augusztusban jelent meg a GameSir G7 HE és mégjobb lett mint a tavaly nyáron megjelent G7 SE. A késleltetése az egyik legjobb a kontrollerek között. Árban 20k környékén van.
-
Sakee
csendes tag
nekem pl Kaleid flux van, színes szagos membrános gombos hallos . Viszont nem jön be a hall jeladós analóg kar, Sajnos a Victrix pro jobb ravasza behalt,pedig eddigi legjobb kontim volt ( volt nekem razerem x360-on is már, fizikailag állítható erősségű analógokkal) , most egy Razer Volverine V3 TE-t küld cimbi mert megteheti
, kiváncsi vagyok rá az milyen lesz. Amúgy igen a G7Se nek van nagy híre. Jogos. ( nekem a kaleid is 18volt akicósan, s amellett hogy nem jön be érzésre rohadtul precízebb amúgy a hallos kar) -
Tengri
senior tag
-
Tengri
senior tag
-
Tengri
senior tag
Nemrég vettem Aliról egy Vader 4 Pro-t. Mindent ver jelenleg a piacon.
Sajnos konzolosoknak (Xbox, PS5) nem opció a Flydigi Vader 4 pro. Van a világhálón olyan videó, hogy mayflash magic x adapterrel működik Xbox series X-en is de, mint később kiderült hogy fake volt. Amint lesz hazai forgalmazónál XBOX kompatibilis (ha csinálnak egyáltalán olyat) akkor benevezek egyre de addig felejtős a Vader 4 pro.
Persze PC-hez nagyszerű lehet, ott csak a hazai beszerezhetőség és a garanciáztatás a probléma. -
zzola
titán
-
agaron
tag
Köszi a tesztet! Én 8BitDo Ultimate Wireless mellett döntöttem, mikor akciós volt és az előző már meredeken driftelt, eddig az is bejön.
-
YellowFlash
aktív tag
Nemrég vettem Aliról egy Vader 4 Pro-t. Mindent ver jelenleg a piacon.
-
Tengri
senior tag
-
zzola
titán
27e-ért még vállalható lenne, de gyanítom idehaza lesz majd 35-40e között az ára...
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Eladó egy Honor 200 8GB/12GB okos telefon.
- Eladó egy használt Gigabyte RX5700XT 256bit 8GB DDR6 Ram
- Eladó egy hibás Denon Pm1080r erősítő.
- PC bontás - NZXT H630, Seasonic Plat 860W, X99, i7-6900K, NZXT Kraken, 64Gb, GTX 980Ti, 6TB
- Red Faction PC - NZXT, B450, Ryzen 5 3600X, 16Gb, RTX 2060, 1,25Gb tárhely - Windows 11
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S25, Samsung Galaxy S25 Plus, Samsung Galaxy S25 Ultra
- AKCIÓ! ASUS B550M R7 5700 16GB DDR4 500GB SSD RTX 3060Ti 8GB Lian Li Vector V100 Adata 650W
- Intel Nuc M15 Core i5 1135G7 512Gb NVMe SSD 15,6" IPS Érintőkijelző Boltból Garanciával
- ÚJ! MacBook Air M5 13" 16GB 512GB Midnight - 1év Garancia! TÖLTŐ, +AJÁNDÉK!!!
- Keresünk iPhone 16/16e/16 Plus/16 Pro/16 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

"A Fusion 4 Pro egy alap Xbox-kontrollerhez mérve így is jóval több funkcióval bír, és ezért cserébe mindössze a kábeles kiszerelést kell elfogadni objektív hátrányként" Tehát cserébe vissza kell utazni a 80-ad évekbe.


, kiváncsi vagyok rá az milyen lesz. Amúgy igen a G7Se nek van nagy híre. Jogos. ( nekem a kaleid is 18volt akicósan, s amellett hogy nem jön be érzésre rohadtul precízebb amúgy a hallos kar)


