- Különleges konzollal köszönti a 25 éves Xboxot a Microsoft
- Hét további játékot gyorsít a csodafegyverével az Intel
- Computex 2026: az AI-ra hangolta magát az FSP
- Computex 2026: hűtések és fejlett monitorozás a Montech műhelyéből
- Tízéves az ASRock Taichi, hologramos vízhűtéssel ünnepelnek – Computex 2026
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
AxBattler
félisten
-
AxBattler
félisten
Staic contrast ratio 1000:1
Öö... nem karcsú ez egy (Fast) VA panelnek?
Már a normálisabb IPS-ek is tudnak 1200-1300-as értéket. -
Synthwave
HÁZIGAZDA
Két héttel ezelőtt kizárólag a Skytech Gamingen volt fenn, és ott sehol nincs VESA DisplayHDR, még a képeken sem.

-
Carlos Padre
veterán
A gugli azt sem tudja eldönteni mi legyen a tablet plaform sorsa. Hovatovább, egy rendes chatplatformot (WhatsApp/Viber/Messenger szinvonalon) nem képesek felfuttatni úgy, hogy gyak minden internethasználónak van egy google accountja. (kis túlzással). Pedig már rég elegek hardveresen meg szoftveresen a telók mindenre is.
Nem is nagyon fejleszthetnek olyat, a Chrome-ot is epp el akarjak adatni veluk a piaci tulsulyuk miatt.
-
moleculez
veterán
kvázi idle még a desktop gépem is csak 50-60W és hamarabb elindul, mint a tévéim smart rendszere
#12 moleculez
az a baj, h amíg a pécé legalább 1 dologhoz kell, azaz nem tudod teljesen kiváltani, ergo rendelkezésre áll, miért ne AZT használnád a "többi" feladatra is?én azon vagyok megdöbbenve, hogy a google sose szánta a droidot a windowst kiváltó OS-nek... pedig mára a telefon + dokkoló simán kiváltaná a pécém, szerintem (bill+egérrel), csak ugye nincs erre szoftver (a DEX az ugye csak samsung, de nem akarok samsung telefont)
A gugli azt sem tudja eldönteni mi legyen a tablet plaform sorsa. Hovatovább, egy rendes chatplatformot (WhatsApp/Viber/Messenger szinvonalon) nem képesek felfuttatni úgy, hogy gyak minden internethasználónak van egy google accountja. (kis túlzással). Pedig már rég elegek hardveresen meg szoftveresen a telók mindenre is.
-
arty
veterán
Akinek a szobajaban csak egy monitor van es nem akar egy 1000w-s PCt futtatni Youtube videok vagy Netflix miatt.
Bar szerintem mindenkepp jobb megoldas egy jobb monitor egy Fire TV stickkel vagy hasonloval.kvázi idle még a desktop gépem is csak 50-60W és hamarabb elindul, mint a tévéim smart rendszere
#12 moleculez
az a baj, h amíg a pécé legalább 1 dologhoz kell, azaz nem tudod teljesen kiváltani, ergo rendelkezésre áll, miért ne AZT használnád a "többi" feladatra is?én azon vagyok megdöbbenve, hogy a google sose szánta a droidot a windowst kiváltó OS-nek... pedig mára a telefon + dokkoló simán kiváltaná a pécém, szerintem (bill+egérrel), csak ugye nincs erre szoftver (a DEX az ugye csak samsung, de nem akarok samsung telefont)
-
moleculez
veterán
De tényleg én sem értem. Amikor először olvastam róla akkor az a use case volt megénekelve hogy azok akik laptopot hozzák-viszik dokkolják nekik megspóroljanak egy csatlakozást mert ezen is le lehet bonyolítani egy Teams meetinget, meg lehet nézni doksikat etc… de akarom én ezt?!
Annyi hogy a streaming cuccokhoz nem kell így a laptop. De ez már nagyon first workd problem.
A Samsung M szériás “okosmonitorok” a Samsung telóval tablettal szorosabban együttműködnek a DeX során. Ez már érdekesebb, hogy nem is laptop/desktop a feltételezett forrás, mert lássuk be a telefonok hardvere Átlag Józsefnek bőven sok is.Google TVs rendszerét meg azzal használtatnám élete hátralévő részében aki kitalálta.
-
Carlos Padre
veterán
Akinek a szobajaban csak egy monitor van es nem akar egy 1000w-s PCt futtatni Youtube videok vagy Netflix miatt.
Bar szerintem mindenkepp jobb megoldas egy jobb monitor egy Fire TV stickkel vagy hasonloval. -
arty
veterán
okosmonitor...... ezekre nem pécé van kötve, ami minden okosságot mégokosabban/szebben/jobban/gyorsabban tud?
tévénél oké az okosság, de monitorban van aki kifizet ilyen képességeket?
-
AxBattler
félisten
-
ricsip
addikt
-
AxBattler
félisten
Én kérek elnézést.
Egyébként valóban meglepődtem, hogy mennyire olcsón adják manapság a 100Hz-es, 1200-1500-as kontrasztot tudó IPS monitorokat.
-
Komplikato
veterán
Mert amikor a 60Hz-es freesync monitort gamernek lehet kamuzni, akkor ez még, ahogy kolléga írta 100Hz-től meg fürge. Lásd a kismillió 100Hz-es VA/IPS monitort, amikben 6-7 éves low quality panel van a rakrár hátsó sötét sarkából.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
100 Hz+ = fürge
-----------------------------------------------------------------------------
(#3) AxBattler: "Mondjuk én a képfrissítést beáldoztam volna (akár 60Hz-en is), jobb hangrendszerért cserébe".Na, azért ne anyázzunk!

-
Predatorr
őstag
Inkább oktalan lenne, de monitor.
-
AxBattler
félisten
Ja, bőven elég lett volna 90-100-120Hz-es képfrissítés... de sebaj, a júzer bármikor lekorlátozhatja.
Egyébként minden más szempontból ideális multimédiás kijelző.
Mondjuk én a képfrissítést beáldoztam volna (akár 60Hz-en is), jobb hangrendszerért cserébe. -
zzola
titán
-
Segal
veterán
SZERINTEM amikor már 4K felbontás mellett is kapható 240Hz-es monitor akkor nem feltétlen a legjobb ötlet fürgének nevezni ezt.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Telefon felvásárlás!! iPhone Air / iPhone 17/ iPhone 17 Pro/ iPhone 17 Pro Max
- LG 32GS95UV-W OLED White Monitor! 3840x2160 / 480Hz / 0.03ms / FreeSync / G-Sync
- HP ZBook Fury 15 G7,15.6,FHD,i7-10850H,32GB DDR4,1TB SSD,T1000 4GB VGA,WIN11
- Felújított laptopok számlával, garanciával! Ingyen Foxpost/PostaPont!
- Panasonic CF-XZ6 AIO all-in-one laptop tablet 2k touch i5-7300u speciális ütésálló rugged
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest



Annyi hogy a streaming cuccokhoz nem kell így a laptop. De ez már nagyon first workd problem.
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)


