Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • evitiguF

    senior tag

    Hidegzuhany. Most le vagyok döbbenve. Adott egy SoundMagic E10, ami kb alig van egy hónapos, és most történt vele egy olyan, amit abszolút nem vártam volna el egy ilyen minőséginek mondott terméktől.
    Kép - ahol az a fémesnek látszó rácsozat van, volt egy kis kosz. (lehet fülzsírnak is nevezni, nem elemezte ki, hogy mi is az...) Ennek eltávolítását próbáltam megvalósítani egy határozott, ámde mégiscsak mérsékelt fuvallattal, a számat használva, mint eszközt. Namármost ez a rácsozat úgy beszakadt, hogy csak pislogok... :O :(((
    Persze úgy nem hagytam, csipesszel kiszedtem, és jelezném, hogy bár nagyon úgy néz ki, nem fémes anyag az ott. Vagy valami pihervékony cucc. De le vagyok döbbenve, hogy ennyitől ez történt. Ha ezt előre tudom, biztosan nem fújogatom, de véleményem inkább az, hogy valami hibás darabba futottam bele, mert gondoltam ha már ilyen, teljesen mindegy, próbálgattam a másik oldalt is fújni, gyengébben erősebben, ott nem lett semmi baja. De az bosszant a legjobban, hogy ezt még garanciában sem igen tudom javíttatni/cseréltetni, vagy szerintetek? :F

Új hozzászólás Aktív témák