Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    válasz janos666 #27457 üzenetére

    Még a Head-Direct RE0-ről olvastam jókat, ami ebay-ről rendelve csak kicsivel lógna 20k fölé, de mivel elég régi (2009-es, mikor még ez a CX200-asom is közkedvelt darab volt), így nem tudom mennyire jó viszonyítási alap a 2009-es RE0 értékelést a 2012-es GR06 értékeléssel összevetni (3 év alatt sokat változhatott a piac).

    Vagy esetleg a Creative Aurvana 2 jöhetne szóba (annak idején majdnem ZEN Aurvana lett CX200 helyett, csak utóbbiból találtam egy nagyon jó ajánlatot aprón és az eldöntötte a kérdést), de arról épp most volt szó, hogy inkább GR06...

    Lehet, hogy akkor túlnyomó részt elektronikus zenéhez nekem is jobb lenne az E30, mint az RG06?
    Az E30-at egyszerűbb is beszerezni, ha már úgyis elmegyek egyért. És ugyebár olcsóbb is, miközben az RG06 arának egy része csak a standard international shipping (ha az is lenne bazárban, akkor minimális lehetne a különbözet, de így meg kell fizetni a szállítást is).

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák