Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz bkercso #8039 üzenetére

    Na mondjuk ilyen információkat én nem tudtam. De jó tudni. :K
    Amúgy néztem a te erősítőidet is. :K

    bigmasterg: néztem a presentert is. Lehet azzal kéne megpróbálnom első körben magát a kártyát. Egy jobb fejessel.

    Mindenkinek:
    Nekem most csak annyi a bajom, hogy a Bravura-val néha tapasztalok ilyen apró pattanást, sercegést, amikor például gyorsan váltogatok Youtube videók között. Ezt olvastam head-fi.org-on, hogy szigszalaggal le kell választani a házról a kártyát. De erre még nem volt időm. A ground kapcsolóját már áttettem a másik állásba, de nem segített.

    Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy állandóan csinálja, csak néha. És ha már folyamatosan kapja a jelet, akkor gyönyörűen szól. Játéknál, filmél egyáltalán nem csinálja, csak Youtube, néha zenék közötti gyors váltásoknál.

    Nekem egyedi házam van, tehát simán elképzelhető, hogy rossz a földelése, vagy a Faraday-ketrec effektus nem tud rendesen érvényesülni. Tehát nem biztos, hogy a kártyának van baja.

    Más gépében nem tudom kipróbálni, mert nem ismerek senkit Pesten, vidékre pedig nem fogom ezért visszavinni, megkockáztatva, hogy az utazás közben megsérüljön.

    Na ekkor született meg bennem az ötlet, hogy kéne egy DAC, vagy ennek a kártyának a coax kimenetére, vagy USB-re.

    Na és itt tartok most... :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák