Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kromatika

    veterán

    Egy kis saját vélemény FiiO K5Pro-ról. 3 hete hallgatom,6xx-el,58x-el,és yamaha hph mt7 -el. (712 Pro-val,és 4XX el keveset)Anyag össze szerelés példás. Alu ház masszív és igényes. Csatik kellően masszívak ,nem lötyögnek.Az elől lévő,bemenet,és teljesítmény kapcsoló is jó minőség érzet,nem lötyög,jól használható.A poti nagyon jó.Kellően nagy,ez által érzetre is kellemes,kellően kis lépésben is adagolható a hang erő.A hangja nekem be jön.Majdnem hogy semlegesnek hallom,de egy kis melegség azért van.Csak annyira hogy azért szórakoztató is legyen.A dac rész,kellő mélyre le megy,a basszus,pontos és feszes.Nem lóg rá a közepekre,és kellő képen jelen van.A közepek nagyon kicsit előre vannak.De csak kissé.Szeretem.Jó ,és természetes akusztikus hangszer tónusokat hallok.Mind a női mind a férfi hangok természetesek.A hangszerek elválasztása,és el helyezése is jó.A tér is rendben van,mind szélességében,mind mélységében jó.Kellően nagy,de nem széthúzott,tehát az intimitás is meg marad ,pl klasszikus Chopin zongora daraboknál.Dinamika is rendben.A magasak nem kemények,nem bántóak,nem túl vékonyak.Itt azért érződik egy kissé hogy pl IFI micro IDSD hez képest,nem annyira levegős,és talán nem annyira részletes.De az árkategóriát nézve,ez természetes.De nem sokkal marad el,szóval meg lehet hallani a nüanszokat is akusztikus zenéknél is.Fejes erősírésze része igen rendben van.Erő bőven van,pl 6XX et még közép erő beállításban is,jól és kellően meg hajtja.(Nekem 8 óránál a leg több zenénél elég hangos már).Nem kemény,nem színez,tetszik.(myrad Z40 is csak keveset rak hozzá,szóval nem ég és föld)Szóval a cucc,árát szerintem simán éri,főleg úgy hogy a fejes erősítője is ennyire combos,és jó,árához képest.És méretre is kompakt. Szóval aki,itthon is kapható,kompakt,jó hangú,és combos fejes résszel rendelkező egybe cuccot keres jó áron,ami jól meg hajt pl,6XX,K712 Prot,és 4xx-is ,annak igen jó vétel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák