Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xpimpix

    csendes tag

    Egy rövid beszámoló: Topping DX3 Pro Dac and Amp.
    Tegnap érkezett meg amazonról. Kevesebb mint 2 hét volt mire megjött, (220USD) semmi plusz költség nem volt. Első benyomásom az volt, hogy mennyire kicsi és mennyire jól néz ki. A csomagolás, kábelek, antenna minden rendben volt, egyetlen hiányossága az volt, hogy a távirányítóból kimaradt az elem, de hát na.. ez legyen a legnagyobb probléma. A működtetése nagyon egyszerű és a távkapcs miatt kényelmes is. A hangjának az elemzésébe nem mennék bele, mert én úgy gondolom, hogy én erről nem tudnék hitelesen nyilatkozni, ugyanis az egyetlen összehasonlítási alapom egy laptop onboard audio megoldása. Hát ahhoz képest ez egy teljesen új és fantasztikus élményt nyújt, de ez nem meglepetés. Most MSR7 fejhallgatóval hallgatom, meg egy pár régebbi aktív hangfallal. Az MSR7 is teljesen megtáltosodott a DX3 Pro mellett, újrahallgatom a kedvenc számaimat, mert egy teljesen új élményt ad. Az eddigiek alapján maximálisan meg vagyok elégedve a kis kütyüvel. Később tervezek majd beszerezni egy komolyabb fülest (sennheiser 600-as széria vagy hifiman) meg egy jó aktív hangfalat is és akkor meglátjuk majd, hogy mennyit is bír a DX3 pro.

Új hozzászólás Aktív témák