Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Per Degaton

    tag

    válasz bkercso #59048 üzenetére

    Hazaértem és próbálgattam egy kicsit.

    Igen, egyértelműen kattan egyet a készülék akkor is mikor elmegy a hang és akkor is mikor visszajön. Ezek szerint a relé az.
    Poti tekergetésekor viszont nincs semmiféle sercegés. És DAC nélkül is kattan a relé bekapcsoláskor.

    Azt nem értem, hogy ha tényleg ez a védőáramkör a ludas, akkor miért csak a hangok egy igen kis részénél csinálja. Tehát egy csomó durva heavy metal, vagy drum n bass vagy bármi számot fel tudok tekerni akár csutkáig, hogy már torzít is és lehetetlen lenne fejen tartani a fejest mégsem megy el a hang.

    Ennél a konkrét videónál (és néhány másiknál), meg pl egy játékban a csatajeleneteknél meg fixen elmegy.
    Pedig olyankor sokkal-sokkal halkabb hangot kellene kiadnia mint az említett feltekert zenélnél.
    Fura ez nekem :F

    Még kicsit próbálkozok ezzel-azzal, de szétszerelni nem fogom, nem értek hozzá egyáltalán.

    Valószínűleg írok a Peter Tyson-nak, meg a Myryad-nak egy levelet hátha mondanak valami okosat, vagy adnak valami itthoni garancia szerűséget. Ha meg nem akkor vagy a s4tch által ajánlott céget keresem fel, vagy itt helyben Pécsen keresek valami erősítő szervízt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák