Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz madgie #7588 üzenetére

    A OnePlus One saját fejlesztésű CM RAW API-t használ ha jól tudom, néhány hónappal előzték a Google hivatalos megoldását. Nekem csak Nexus 5 tulaj van a közelemben aki meglehetősen elégedett, mert az alap JPEG egy hulladék, de RAW-ból egész szép dolgokat ki lehet hozni, mintha egy tök új kamerát kapott volna. Más kérdés, hogy ki a tököm akar RAW-al szórakozni egy mobilon.

    Amúgy meg minden út az iPhone 6-hoz vezet, nem csak a kieső képek teljesen vállalhatók, hanem az egésznek a sebessége, még ki sem vetted a zsebedből a telefont, de már harcra kész. De nekem a Samsung Galaxy Note 4 a favoritom (nem csak a kamerája miatt), az a Wacom stylus nagyon bejön, kijelző színprofilok remekelnek, üzemidőben bitang. Kár, hogy mindkettő olyan drága, hogy nekem ennyit nem ér egy telefon sem, szóval maradok az LG G3-nál célként (vagy már megvárom a G4-et). Kézbe véve a G3 nálam eddig az ergonómia bajnok, ez a minimális káva, enyhén ívelt hátlap... hát kényelmesebb mint sok jóval kisebb kijelzőjű telefon, nem érződik 5,5"-nek. Csak üzemidőben sovány és nem árt rootolni, hogy kikapcsold az ostoba display sharpeninget.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák