Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SRII

    őstag

    Hali!
    Haswell kompatibilis tápot keresek, eddig úgy nézett ki hogy a XFX 650xxx verzió lesz de nem biztos hogy ez jó választás lenne egy i5 -ös konfighoz, és még nem is biztos hogy támogatja a haswell proci lehetőségeit.
    fsp aurum 500 w vagy fps raider 550 w között vacillálok még ( ha nem lesz XFX táp kompatibilis)
    Mindenképp kompatibilis tápot szeretnék, ha már veszek akkor legyen az.
    Az ár kb 22-23k .
    Az Aurum minőségi és jó árban van, a kábelek hosszúak, szinte tökéletes, de nem tudom elég lesz e a táp egy 7970 vagy egy 680 karinak kicsit húzva, ( elég lesz én tudom, de nem szeretném ha a táp 60% főlé mennyen)
    és az is visszatart hogy érdekes módon egy minőségi tápot 2 ággal áldották meg , ezért ockodok a megvétele miatt, mindig nem értem miért 2 ággal jött ki.
    A raider táppal nincs gondom, hosszú kábelek, egy ággal, csak a kábel színek kicsit rondák, és a ventire ,ahogy olvasom, sok a panasz.
    A gari miatt nem lehet harisnyázni, plexis a házam, és a ventit sem cserélhetem ki, mivel akkor ugrott a gari, sőt ha hangos lesz akkor sem biztos hogy cserélik, hisz jó működik de egy pár DB emelkedés miatt nem cserélnek tápot ez biztos.
    Most akkor mi legyen? van tanácsotok?

    [ Szerkesztve ]

    Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

Új hozzászólás Aktív témák