Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gerner1

    veterán

    válasz Aryon87 #65616 üzenetére

    A legtöbb helyen -amit most délután még átolvastam a MI6 -tal kapcsolatban- azt írják, hogy a ROM -ban nincsen camera api2. No de, nem lényeges, mert másfelé nézegetsz ...
    Honor 9 -et én még nem látom, hogy valahol lenne készleten. Szubjektív, de amennyiben én "ma" keresnék készüléket hosszútávra, akkor csak 2 kamerás rendszerrel felszereltet vennék, és olyan gyártótól, amelyik gyárt prémiumot is, és a legnagyobb első 4 között van. Ez a jövő, látszik azoknak a készülékekenek a képein, amelyek régebb óta a piacon vannak, és volt már idő a finomításra... Ez adhatja a hátteret, hogy a megvételkor is alaphelyzetben már jó, és a jövőben lesznek érdemi csiszolások, és support (lásd. plö Honor8). Azt gondolom, hogy plö a részletgazdagság már nem sokkal javítható tovább egykamerás rendszerrel ~12Mpix környékén, ebben a méretben, amelyekkel a telókat szerelik. Kicsi az optika, kevés fény jut a szenzorra, ami önmagában is igen aprócska. Ezen felül a színszűrők miatt, további fény & részletek vesznek, amit nem lehet algoritmusokkal pótolni.
    Ezen kívül nincsen tökéletes teló (sem), mindegyiknél valamiféle kompromisszumot kell kötnie az embernek, és megszokni/elviselni bosszantó dolgokat, valamilyen más -számára egyébként pozitív- feature(ök) javára ...

    [ Szerkesztve ]

  • Drakmusz

    addikt

    válasz Aryon87 #65616 üzenetére

    Ez mondjuk igaz,inkább a szoftveres környezet számít.Egy Mi5s meg egy Pixel is ugyanaz a szenzor,mégis teljesen más a végeredmény.

    https://photos.app.goo.gl/nyFQFvMeShSznmuk7

Új hozzászólás Aktív témák