Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ferenczi Áko

    addikt

    Én meg azon gondolkozom, hogy hagyom a f*szomba az egészet. Megmondom miért. Az első és legdühítőbb dolog számomra az a prohardver.hu hozzáállása az egészhez: folyamatosan törli a hozzászólásaimat. És nem csak az enyémeket. Pedig semmi trágár kifejezés nincsen benne. Ergo egyáltalán, semmilyen szinten nem partner velünk, mint normális felhasználókkal. 100 pozitív értékelésem van, 0 negatív, 0 semleges. Mindig lelkiismeretesen intéztem az adásvételeimet. Erre mit kapok cserébe? Semmit. Sőt, még amit leírok, azt is törlik. Azt várom jelenleg, hogy mikor kapok figyelmeztetést.
    A másik amit nem tudok elfogadni az, hogy arra hivatkozva törölték a felhasználót, hogy többen is jelentették a hirdetéseit. A hirdetés feladás után két nappal nem szoktak itt csak úgy jelentgetni, mert 15.-n rakta fel a hirdetéseit, rá két napra (tegnap) jeleztük, hogy valami nem kerek. Akkor már fel volt függesztve a tag. Na most őszintén, Ti ha utaltok valakinek, akinek van referenciája, és látjátok, hogy 1 vagy másfél napig nem lép be az oldalra, egyből jelentitek? Nem hiszem. Szerintem az volt a sztori, hogy a prohardver.hu rájött valahogy, hogy csaló a tag, és megpróbálták bannolni szépen csendben, várva, hátha nem lesz belőle ügy. De lett. És nem is kicsi.

    Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

Új hozzászólás Aktív témák