Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz AMD Power #2982 üzenetére

    Akkor 96-ban pezsgöztél :)
    de ''hol van'' már Damon Hill???

    Nem rossz a Hamilton gyerek szerintem sem, kérdés, hogy ezt a stabil formáját meddig tudja tartani (nem léptem be a ''''fun klubba''), de, hogy Alonsonak csípi a szemét szimpatikussá teszi....kicsit emlékeztet arra mikor Schumi jött az F1-be.
    szval kár, hogy nem a Ferrari nevelte ki magának :) Nyílván megy a PR a srácért, de ha Kovaleinen lenne most a pontlista vezető, valószínű az Ő sérült/szegény családtagjairól is ugyanígy szólnának a hírek. A Renault elmúlt két éves szereplése után nem is lett volna olyan meglepő, hogy nyerő/jó kocsit építenek.....az a meglepő mennyire nem találják magukat, akárcsak a Honda, Toyota (elöbbi néhány éve volt igen jó, a Toyotának meg szánalmas, hogy ennyi pénzből semmit nem mutat)

    Mint kiderült Schumi táborba tartoztam, s nekem nagy űrt hagyott maga után, de a hétvégi futam szerintem régóta a legizgalmasabb volt (talán a tavaly Brazil volt még számomra ilyen emlékezetes a közelmúltban). Végül is ez kell a népnek, cirkusz, és vér, nem új találmány.

    :R
    oxox






    [Szerkesztve]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

  • oxox

    addikt

    válasz #16741888 #2994 üzenetére

    Alonso korábban gyakran mondogatta, hogy 3 világbajnoki címmel vissza is vonúlna, és mint Senna kerüli a Ferrarit, szép is lenne Schumi a tanácsadó, Alonso meg a pilóta....
    tehát erre azért ne merjél fogadni...hamarabb megy szerintem Hamilton a Scuderia-hoz

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

  • oxox

    addikt

    válasz venember83 #3001 üzenetére

    akkor úgy látom teljes mértékben egyetérünk...

    Érdekes, mert Alonso kétszeres világbajnok és mégsem ismerek olyat aki neki szúrkólna, pedig vagyunk kollégák is jó páran akik F1 nézők....''lehet azért van, mert az elsőt úgy szerezte, hogy szerencsétlen Kiminek nem volt olyan verdája ami kibírt volna egy versenyt (nemhogy kettőt), a másodikat, meg nagyon nagy szerencsével Schumi ellen (szintén kihullott Schumi alól a kocsi), közben azt mondogatta, hogy mekkora Isten.... ;] ''
    nemtom ;] :DDD
    szerintem még a Spanyolok is utálják :) , ...szegényt azért sajnálom.

    Mindenesetre tényleg érdekes, hogy nem szerzett magának nálunk igazi elismerést (persze biztos vannak néhányan, de közel sem annyian, mint amennyit a 2vb cím másnak hozott)

    oxox

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

  • oxox

    addikt

    válasz Motion_Blur #3006 üzenetére

    ha arra gondolsz, hogy a Ferrari tárgyalt Senna-val arról tudok, csak azt írtam amit Alonso nyilatkozott korábban (Ő hasonlította magát Sennahoz, hogy 3 VB cím után befejezné, és mint Senna, Ő sem szerződne a Ferrarihoz....tehát inkább neki kéne utánna olvasni)....bár az, hogy valaki tárgyal az még nagyon kevés.

    oxox

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

  • oxox

    addikt

    válasz kerjani #3056 üzenetére

    volt szerencsém agyrázkodást átélni....sajnos nem egy F1 volánja mögött, csak egy vaskorlátot találtam telibe még általánosban. Nyílván vannak fokozatok benne, de egy hét szerintem bőven elég, én 2 napig kovályogtam, aztán 1 hét korházi vizsgálat. (de mindent jól eldugtam, nem találtak semmit)
    Kizártak tartom, hogy ne Kubica ülne kocsiba Indiben, olyan ez mint a foci, ott is hetek alatt összeszögelnek egy lábtörést (lásd szegény Owen hányszor megszívta), és hasonló összegekről beszélünk...és csak az számít (sajnos)

    Azt, hogy ez mennyire veti vissza Kubicát nem tudom, de Schumi se volt nagyon dekoncentrált a páros lábtörése után, tehát nem vagyok benne biztos, hogy ez ártani fog a srácnak, sőt!!!

    oxox

    [Szerkesztve]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

  • oxox

    addikt

    válasz kerjani #3065 üzenetére

    hát igen az előzőből nem sok alkatrészt tudnak átmenteni....


    fentebb PEAT-nek: Alonso Vs fejlesztés....hát nem tudom, még egyszer nem hallottam, olvastam sehol, hogy Alonso igazán kiveszi a részét a fejlesztésben....ezt honnan vetted? Mert azt, hogy melyik pilótának mi a beállítása abba csak is neki van beleszólása, amit a saját versenymérnökével beszél meg....vagy úgy gondolod, hogy Alonso, azt mondja, hogy ''figyu srácok, jól megterveztétek ezt a vezetőszárnyat de mi lenne ha 12,63 fokkal eltolnátok, meg jó lenne, ha még egy kicsit igazitanátok a dugattyú szelepeken''!, aztán meg Hammilton ül bele....? nem értem milyen fejleszésben lehetet benne Alonso, maximum hisztizett a festés miatt, de mivel sok köze nincs a mérnöki munkához, gondolom be sem engedik a fejlesztő mühelybe....az, hogy Hamilton élvezi, nem magyarázat arra, hogy Alonso miért bukdácsol (vagy legalábbis nem olyan stabil), már csak a múltja miatt......
    Van több olyan pilóta (akár teszt is) aki a mérnökök keze alá dolgozik, de nem Alonso az. (a Renaultnál is csak alá rakták a jó vasat)

    oxox

    [Szerkesztve]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

  • oxox

    addikt

    válasz kerjani #3068 üzenetére

    Ezt nem gondolod komolyan....nyílván nem írják azt, hogy egy rakás s...r, ezt minden pilótáról le írják ha új csapathoz kerül, de nagyon kevés olyan van aki valóban jó fejlesztő pilóta....tudom, hogy a pilóta sokat tud segíteni, de nem rá támaszkodnak teljes mértékben (éppen ezért írtam, hogy nem kevesebb szerintem az érdeme Hammiltonnak....aki ráadásúl már 10 éve McLaren gépeket hajt (mert ugye nevelik már gokartos kora óta). Senna igazán időmérőn volt nagy, persze versenyezni is nagyon tudott, de a versenyeire az időmérő formáját nem tudta annyira átvinni...nem hiába Schuminak az utolsó rekorddöntése a pole maradt....apropó Schumi, hogy is állt a Ferrari mikor oda került? Hány éve nem nyert futamot? Nahh mindegy Alonsot nem tartom kiemelkedő pilótának, nyert két vb-t, polirozta magát, de megkockáztatom abban az autóban Button, és még talán Montoya is jó eredményt ért volna el (ne ugorjatok a torkomnak Montoyat illetően!), csak annyit mondom, nem jobb náluk, vagy ha jobb is halványan csak. 1szónak is száz a vége, idén sehol nincs és gyalázza egyelőre az ifjonc? mi az ok?

    oxox

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

  • oxox

    addikt

    válasz venember83 #3070 üzenetére

    Szerintem meg de. Miért volt, hogy Kimi alatt kihullt állandóan a kocsi..pech, Alonso oda ment, meg jó pár ponzor, és máris tudtak normális autót csinálni? Fentebb fejtegettem, hogy látom Alonso teljesítményét, olyan mint Villnuev (piros passz, hogy kell írni :) ) volt, csak éppen két vb címe van, amúgy meg neki is csak a szövege nagy.

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

  • oxox

    addikt

    válasz AMD Power #3097 üzenetére

    persze miután a GM-től átvette a trónt a Toyota, már nem is annyira fontos az a piac....meghát Indiában (ahova tervez is), meg Kínában lakik a föld népességének circa fele, a dohánygyártók sem bánják, és gondolom nyomják Ecclestone zsebébe a nagy pézt, csak Malborlo-zon minden második sárga (már bocsánat, nem vagyok rasszista, csak pénz semmi más az egész)....

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

  • oxox

    addikt

    válasz Dumb #3099 üzenetére

    a lefizetés csúúúúnya magyar szó....a lobbi pl. amerikában legális dolog.
    Az embernek minél több pénze van annál sóherebb, és annál mohóbb....azt ne gondolja senki, hogy értünk rendez versenyeket...mindenkinek megvan az ára, s ha megkapnám azt a pénzt amit a cégünk fizetet Schuminak, hogy a vállán viseljen minket (és most Hamiltonnak), azt hiszem nyugdíjaznám is magam egyből...hidd el több pénzt kaszál majd Indián, mint két EU futamon, és nem jótékonyságból ''segít'' a szegény fejlődő országoknak....szép is lenne, azt hiszem Boldoggá is avatnák.

    oxox

    [Szerkesztve]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

  • oxox

    addikt

    válasz Qorthral #3125 üzenetére

    Nincs egyedül a véleményével.
    nem undod még Senna ajnározását????....mert én már kezdem...teleszemetelsz oldalakat regélve. MSC ellenfelei, Hakinen, Villeneuve, Raikonen, Alonso, Montoya....mivel volt egy Schumi, jó kocsival, nem kaptak annyi figyelmet, de nem rossz pilóták, és nem biztos, hogy rosszabak mint a régiek...nem is értem mit hadoválsz itt oldalakat.

    Én meg azt mondom Fagio lemosta volna az Istenede
    t, és Senna csak a füstöt szívta volna mögötte....nem is értem miért jó neked korok piótáit összehasonlítanod, semmi értelme....mindenki megértette, hogy Senna fun vagy, és úgy se lehet meggyőzni semmiről.
    Falra tette magát, versenyen nem ment olyan jól mint időmérőn, és nem volt legyőzhetetlen...ezek a tények a többi már csak történelem, és azt bizony mindig több szempontól lehet ám nézni....


    [Szerkesztve]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

  • oxox

    addikt

    válasz sh4d0w #3145 üzenetére

    örülök, hogy nettó hülyeséget írtam....de mivel Schumi BRUTTO nem egy-két évig versenyzet, gondoltam kiemelek néhány jó pilótát pályafutása során (Coultard ki is maradt, aki Hakinen mellett azért nem volt olyan szürke), de a gyengébbek kedvéért:, ezek nem egy időben versenyeztek ám!!!!.

    fentebb olvastam, hogy Schuminak szerencséje volt a 7vb címmel...hát nem tudom elég nagy versenyeket nyomott a fenti pilóták többjével is, és nem egy VB van köztük, ami azt jelenti, hogy ki is kapott nem kevésszer....(persze szerencsével nyerte mind a VB címet:) )....de ha olyan nagy szerencséje volt akkor emlékezzünk a tavalyi év végére, mikor már a zsebében volt a 8-ik (pontban első volt), majd a megbízható Ferrari az első helyről elfüstölt Japánban, és Braziliában se volt túl nagy szerencséje a kocsival, igaz olyat futott, hogy mindenki csak nézett, és emelt fővel távozhatott!!!!

    [Szerkesztve]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

  • oxox

    addikt

    válasz sh4d0w #3148 üzenetére

    Rendben. Én sem azt mondom, hogy Senna nem volt jó, nagyon jó volt, de Ő is csak egy ember, s vannak akik túlajnározzák (és oldalakon kereszül azt olvasom az F1 2007 fórumon, hogy mennyire Ő volt a legjobb).
    Szerintem Schumi volt a legjobb, (már a Ferrari elött is neki drukkoltam) de nem fényezem, aggresszív volt, esetenként bunkó, de német precizitással tett mindent, néha nem is túl a fair play szellemében, és nyílván szerencséje volt....de szerencséje csak jó játékosnak van. (Inzaghi kivétel !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :DDD )

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

  • oxox

    addikt

    válasz Peat;) #3147 üzenetére

    szerintem is jókor vonult vissza, de nem azért mert esélytelen lett volna, inkább azért, hogy legyen egy kis vérfrissülés z F1-ben....ha jól emlékszem tavaly elött nem volt túl szorakoztató az F1. pályafutása alatt sok szerencsétlen mozzanatot ki lehet emelni (akárcsak szerencsést)


    (#3151) -Mike- vagy Montoya

    [Szerkesztve]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

  • oxox

    addikt

    válasz AMD Power #3160 üzenetére

    ajaj...remélem holnap Hamilton majd alakít, mert megy a fogadás a kollégákkal

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

  • oxox

    addikt

    válasz Qorthral #3169 üzenetére

    Én nem emlékszem, hogy leszóltam volna Senna-t (max Fangioval), nem bújom a netet adatokért (amennyiben a nagytöbbsége fejből jön tőled akkor azért elismerésem), csak annyi zavar, hogy oldalakon keresztül ez a téma (holott nem ez a hely, de úgy látom ez mást szórakoztat :DDD ), és annyit tettem még hozzá, hogy nem lehet különböző korok pilótáit összehasonlítani se szárazon se vízen. Írtam is, hogy Senna jó pilóta volt (de szerintem Schumi jobb volt....persze, most én is összehasonlítok, de azt is írtam, hogy nem vagyok pártatlan) Lehet Katayama alázta volna Fagiot :D ....márha egyenes pályán mennek.

    oxox



    [Szerkesztve]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

  • oxox

    addikt

    válasz Motion_Blur #3182 üzenetére

    na nem kell temetni pénteken a Ferrarit....a dobogó első két foka közül az egyiken ott fognak pirosodni.....ide a rozsdást

    Qorthral peace, n sajna bent a cégnél nem tudtam megnézni a videókat, de itthon bepótoltam....cool :R (de akkor is Schumi a legjobb :DDD , vita nem férhet hozzá)

    oxox

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

  • oxox

    addikt

    válasz Nowhereman #3377 üzenetére

    Én sem akarok a tűzvonalba kerülni, de szerintem mindketten elég pengék vagytok F1-ből, és mindketten kötitek az ebet a karóhoz.....igaz, hogy Ő hazugnak nevezett (kicsit paprikássá vált a hangulat köztetek), de valóban nem Super Agurit írt, és mint kiderült Berger sem Toleman-nal lett VB-k, (mert ha tudtad, hogy a Benetton megvette akkor hivatkozhattál volna arra már korábban, és nem köt bele)...igaz Ő meg sok Hero-t néz és Nakamurát írt..., és valóban szerintem is fényezi Senna-t (ezt vele már lejátszottam), -és a ''mi lett volna ha'', nem müködik itt, mint sehol....lehet suminak 10VB-címe lett volna, ha nem hal meg Senna, és az említett sztárok is később versenyeznek....lehet...az esélye 200éve a létezésetekre 0% volt

    Mindketten rengeted infót osztottatok meg velünk (amiért thx....bár szerintem továbbra is egy másik totyik lenne a hely), és egymás torkának estek néhány pontatlanság miatt (amit mindketten vétettetek).... :R


    ps Senna jó volt, Sumi jobb ;] , mindketten hazudtok össze-vissza :DDD ....nyugi, csak vicelek!!!! lehet össze kéne ülnötök sörözni egyet (minden szúró-vágó fegyver nélkül)
    oxox


    [Szerkesztve]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

  • oxox

    addikt

    válasz Ricardo #3393 üzenetére

    nagy baleset maradjon ki? Ne!!!...nem kívánok én senkinek rosszat, (max Alonso másolja le Kubicát :DDD ), de remélem nem arról fog szólni, hogy a két Mc-n rajt cél győzelmet arat....cirkusz kell a népnek....

    oxox

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

  • oxox

    addikt

    válasz Jadro #3396 üzenetére

    ohh félre értesz....elég nekem, ha csak egyszer jön be e SC....vagy nem is kell bejönnie, ha Alonso messzire repül ;] ..jó csak gonoszkodok...szerintem neki is jobb lenne ha kicsúszna, mert így megint csak hiszti-meg kifogás hegyek lesznek, hogy miért kapott ki megint Hamiltontól....(nem volt jó a kocsi beállítása, feltartották, szemébe ment valami, a feka srác több fagyit kapott a szerelőktől...stb.)

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

  • oxox

    addikt

    válasz bandus #3404 üzenetére

    tipp

    Hamilton
    Massa
    Alonso
    Heidfeld
    Kimi
    Kovaleinen
    Roesberg
    Coulthard

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

  • oxox

    addikt

    válasz Nowhereman #3665 üzenetére

    jogsi tulajdonában azt azért tudni kell, hogy egy esetben nyúlunk gerincben kettétört emberhez........

    [Szerkesztve]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

  • oxox

    addikt

    válasz brownus #3768 üzenetére

    akkor is ;] , de van még egy eset....nahh lássuk ki mire emlékszik (már akinek van jogsija)?!

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

  • oxox

    addikt

    válasz Dumb #3770 üzenetére

    itt a pont....az utánna következő comment már csak azért sem él, mert ha szemmel láthatóan gerinc sérült az illető akkor az életveszély már adott, s ha nem ég a verda akkor meg kell!!!! várni a mentőt, mert ha nem teszük, lehet pont a segítség fogja nyomorékká tenni az áldozatotha........ viszont ég a kocsi akkor nem szabad finomkodni ki kell szedni akármilyen áron.......azt, hogy adott helyzetben ki mire képes az már más kérdés

    Egyik barátommal esett meg, hogy egy baleset helyszínére érkezett ahol már vagy 20 ember állt körül egy elgázolt öreg bácsit, mindenki még a gázoló se tett semmit (30m-es féknyoma volt városba....a barátom szépen stabil oldalefkvésbe tette (de a bácsikának szét volt már nyílva a feje...s meg is halt)....utánna meg azon aggódott, hogy nehogy az oldalfekvés miatt haljon meg...nem az volt az ok....a gázoló megúszta 1év jogosítvány bevonással....a bácsika nem tartotta be az elsöbbséget....igaz szerintem agyal fel sem foghatta, hogy valaki vagy kiló negyvennel érkezik.....igazságos az élet?....


    [Szerkesztve]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

  • oxox

    addikt

    válasz LOTR #3774 üzenetére

    kifejezetten NEM az F1-re gondoltam, HANEM a kreszre, azon belül is az EÜ vizsgára (legalábbis nekem 10éve még ezt tanították....lehet azóta változott.) Persze van egyéb életveszély is, de nem tudom mire gondolsz?????? amikor közbe kell avatkozni egy nem szakképzett személynek. Tehát amit állítok: láthatólag gerinc sérült emberhez csak és csak égő autónál szabad hozzányúlni....a ''láthatólag'' lehet akár az áldozat elmondása alapján szerzett információ (nem érzi a tagjait)....de ha egy szikla párkányán himbálodzik a kocsi miközben arról panaszkodik, hogy nem érzi a lábait akkor meg kell várni a mentő egységeket..és ezt az EÜ oktatáson kapott KRESZRE vonatkozó információm...F1-re is nyílván igaz....

    [Szerkesztve]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

  • oxox

    addikt

    válasz JJános #3779 üzenetére

    nem attól lesz valaki klasszis ''extraklasszis'', hogy azt mondják róla...a fáraók se voltak Istenek, hiába mondta/hitte(!) egy nemzet azt....a srác nagyon jó kétségtelen (személy szerint neki, és maszatnak (ill. Ferrarinak) drukkolok....meg persze Satónak, hogy gyalázza még Alonsot ;] ) tehát a srác eddig nagyon jól teljesít, de én sem használnám még rá ezt a kifejezést....azért azt nem szabad elfelejteni, hogy részben Alonsonak köszönheti a jelenlegi sikereit (nem hittem volna, hogy ilyet mondok....le is tagadom majd), hiszen a Mc-nek kellett a plussz tőke bevonás, az elmúlt évek rossz fejlesztései után, és Alonsonak köszönhetően (ezt is tagadom), nagyon sok szponzor (pénz) érkezett az istálóhoz....amit kiakarok hozni az egészből, nem nagyon fordúlt még elő, hogy egy újonc ennyire jó autóba üljön be az első évében....ha a tavalyi Mc autóal tudott volna egy évvel ezelött akkor használnám az extra klasszis kifejezést, (bár azt hiszem mindenki tudja, hogy ez a lehetetlen kategória lett volna)....így viszont várnék még vele egy de inkább két évet...és ha addig se kerül hullám völgybe akkor le a kalappal.



    [Szerkesztve]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Aktív témák

Hirdetés