Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Myoka

    csendes tag

    válasz zolikaDB #248 üzenetére

    G-kódos, sajnos nem kérdezget tőlem semmit :D Heidehain vezérlésben is otthon vagyok kicsit, meg az NCT G-kódos változatában, a miénk szinte teljesen olyan, mint a Fanuc, csak bonyolultabb a menürendszere... :S
    A mostani cégemhez csak azért vettek fel, mert nagyon nincs errefelé "szakképzett" CNC-s, de kapásból 20al kevesebb volt a bruttóm, mint az akkoriban felvett srácoknak...
    Jó... igaz már némelyiküknél többet keresek, de nálunk ez a több csak párezerben mérhető. Azért vicces volt az idei 1,7% béremelés a 10% infláció mellett, legalábbis év elején "csak" 10% volt az is....
    Na de nem panaszkodom, mert tanulásra meg tökéletesen megfelelt. :)
    Huh köszörűsnéni nem szeretnék lenni. Imádom a marást, kiélhetem benne a kreativitásomat. Az esztergálás is "túl egyszerű", sokkal jobban szeretek 3D-ben gondolkodni...már el is felejtettem, hogyan kell esztergálni. :B Jobb lenne sokoldalúnak lenni, de így legalább azt csinálom, amit szeretek is. :)
    Albiba megyünk 2 barátnőmmel, talán így kicsit könnyebb lesz. Hallottam, hogy némelyik cég ad albérleti hozzájárulást. Remélem sikerül kifogni egy ilyent.

    Debrecen szép hely. ;)

    myomyo

Új hozzászólás Aktív témák