Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hocilala

    csendes tag

    válasz attrax #5 üzenetére

    Szia!
    Látom te sem ezt vártad a kütyütől.
    Én is most ruháztam be egy MP4 lejátszóba+ transmitterbe, de őszintén szólva többet vártam. A lejátszó 2,8-as érintőképernyős 8 GB-os (Ituch klón), ez alapvetően jónak mondható. 15-ért vettem, ennyit mindenképpen megért. A hangminősége kiváló, a szolgáltatásai is jók, de sajnos néha lefagy (szerencsére nem lejátszás közben, hanem ha valamilyen fájl nem tetszik neki a memóriában böngészve). A transmitter olyan kivitel ami készüléktartó, és USB töltő is egyben (eredetileg Ipodhoz találták ki, van rajta Ipod csatlakozó is, de mivel lehet rá 3,5-ös jacjen is csatlakozni mindenhez használható). Na ez viszont elég elkeserítően szól :(.
    Alapvetően szépen, teljes tartományban szól (mély, magas) de az egész olyan, mintha nem lenne rajta tökéletesen a frekvencián a rádió, és egy kis alap sistergése van. Az az érdekes, hogy ha paussal megállítom, vagy a számok közti szünetben teljesen csendes (pedig ha kikapcsolom a tarnsmittert sistereg az a frekvencia a rádióban), de amint sugározni való adás van, zavart is sugároz. Igaz eddig csak pesten tudtam kipróbálni, ahol gyakorlatilag 1MHz-enként van valami csatorna, de lényegében pont itt használnám a legtöbbet... Kb így néz ki (csak nem eredeti Apple)

Új hozzászólás Aktív témák