Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • p0ty

    aktív tag

    Nem hagyott nyugodni ez hogy fos az internetem így belassult nettel is játszottam mert hát új patch.
    Az új patchről annyit hogy jó is meg nem is :D
    jó mert azt érzem agilisebbek a játékosok nem úgy fordulnak mint egy kamion és a lövések nekem jobban mennek valamint jobban feltudom építeni a támadásom és az egyetlen csatárom visszalép néha egy felpasszra pedig semmit se állítottam
    ami rossz viszont hogy azt vettem észre ha tegyük fel támadsz egy játékosoddal az ellenfél hátad mögül is eltudja valahogy kanalazni a labdát nem tudom hogy de valami úton módon mindig elveszik és ami még rossz hogy sokszor a középső CAM játékosom a gép magától hátra hozza védekezni, ugye ez jó is meg rossz is mikor nekem hozza vissza védekezni akkor jó de ellenem meg nem jó, a cseleket nagyon nehéz szerintem megcsinálni mert pl egy drag backnél nagyon gyorsan lekapják a lábamról valamint a védőknél is könnyebb pl egy sprint után megállni és gyorsabban lelehet reagálni a támadó játékos mozgását
    ezt a belsővel csavarós lövést nem tudom mennyire nerfelték de nálam IF Ben Yedder igazából 5*WF de akármikor tekertem vele ha már sárgán ellőttem már akkor fix kaput talált és volt hogy sárgával is olyan gólt vágott hogy igazából csak pillogtam
    a védők mintha fizikálisan erősebbek lennének vagyis ilyen Promes Dembelé Ben Yedder triómmal sokra nem megyek ha fizikálisan kell felvenni a harcot mert ellöknek
    Kapusok is mintha jobban védenének de a szokásos hibák mintha lecsökkentek volna, de azért vannak még olyan mozdulataik amikor a hajamat tudnám tépni ha lenne egy harmadik kezem
    pl ma 3x megfogta a labdát fekve a kapusom és kiejtette mind a 3x :D
    Összesítve nekem tetszik ez a patch mert nem rossz, de bugok még mindig vannak és lesznek is :D
    Számomra ennyi ami szembetűnően megváltozott de kemény 6-7 játék után írom ezt

Új hozzászólás Aktív témák